Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava kompletno ubavo namesten stan vo Centar

500 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 27 Nën 14:43 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Се издава комплетно убаво наместен стан во Центар ( во близина на МВР), од 109м2 ( со три спални, две купатила, дневна со кујна и трпезарија, балкон) на 5-ти кат , со лифт
ш.3099
Контакт: Надица 071/218-646
http://bozinoski.mk/
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 , 02/3076-527 , 076/355-220
Leaflet
Në fillim