Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava prazen stan-garsonjera vo Debar Maalo

150 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Novel Nedviznosti 18 Pri 12:37 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Sifra: A9041
Se izdava prazen stan-garsonjera vo Debar Maalo, 34m2, na 1 kat so lift i centralno parno greenje, kujnski elementi, banja, terasa, vo nova zgrada..
Cena: 150evra + mesecni trosoci

www.novelestate.com

Kontakt: Novel Nedviznosti
tel. +389 (0) 2 3241 154
mob. +389 (0) 78 454 915
e-mail. [email protected]
Novel Nedviznosti
Агенција „Новел Недвижности“ - Успех базиран на одлично познавање на пазарот на недвижности и разбирање на потребите на нашите клиенти !
Vizitoni faqen e biznesit tonë
бул.Партизански Одреди 40-1/1 Tregoje në hartë
078-45 49 15, 02-324 11 54
https://www.novelestate.com
Novel Nedviznosti
Se izdava 3-sob namesten stan Kisela Voda 250 ЕУР
Se izdava deloven kancelariski prostor Centar 750 ЕУР
Se izdava 3 sob prazen stan vo Debar Maalo 250 ЕУР
Se izdava 2-sob namesten stan-Centar 300 ЕУР
Në fillim