Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

Se izdava prazen stan vo Aerodrom

160 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Прима Каза 19 Qer 12:45 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Прима Каза
Stan vo Karpos 4 45 000 EUR
Se izdava garsonjera strog Centar namestena 200 EUR
Se izdava trosoben stan kaj stara rampa 250 EUR
Ubav stan vo Novo Lisice 54 000 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
sifra 17290 Aerodrom (kaj Vucko) se izdava stan 60m2 so dve spalni na 1-vi kat so lift. Ima parno i se izdava prazen so namestena kujna. Cena 160 evra.
Прима Каза
Агенција за недвижности
Vizitoni faqen e biznesit tonë
бул. Климент Охридски бр.66/1/3а Tregoje në hartë
076420777 , 023231616
https://www.primacasa.com.mk
Прима Каза
  Online
076420777 , 023231616
Прима Каза
Se izdava luksuzen stan vo Centar 500 EUR
Cetirisoben stan vo Micurin 74 700 EUR
Se izdava kancelariski prostor na Ilindenska 650 EUR
Se izdava namestena kuka vo Skopje 200 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione