Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZNAJMUVA LUKSUZEN STAN VO CENTAR

600 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: КОНФОР ЛУКС 06 Shk 10:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
КОНФОР ЛУКС
SE IZDAVA LUKSUZEN 3 SOBEN STAN NA VODNO 600 ЕУР
Stan vo Aerodrom do nova zeleznicka 60 000 ЕУР
Novi stanovi vo Aerodrom 58m2 so dve spalni 0 ЕУР
SE  IZNAJMUVA  2 SOBEN  STAN  VO  CENTAR  RAMSTOR 300 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
SE IZNAJMUVA LUKSUZNO NAMESTEN TROSOBEN STAN SO POVRSINA OD 70m KVADRATNI NA ATRAKTIVNA LOKACIJA VO CENTAROT NA GRADOT VO BLIZINA NA RAMSTOR.
STANOT E OPREMEN SO DNEVNA SOBA, TARPEZARIJA,RABOTNA SOBA,SPALNA SOBA I LUKSUZNO NAMESTENO KUPATILO I TERASA.
CENATA NE E FIKSNA.

Tel.za kontakt
MOBILEN: 070-333-293
КОНФОР ЛУКС
Агенција за недвижности КОНФОР ЛУКС посредува при продажба,купување и изнајмување на станови,куќи и деловени простори.КОНФОР ЛУКС нуди професионална соработка,голема посветеност за побарувањата на своите клиенти и достапност во секое време. Ве молиме контактирајте го нашиот тим преку телфеон или e-mail.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bul.SV Kliment Ohridski 54 Tregoje në hartë
070-236-570 , 070-273-073
http://www.pazar3.mk/mk/%D0%9A%D0%9E%D0%9D%D0%A4%D0%9E%D0%A0%D0%9B%D0%A3%D0%9A%D0%A1
КОНФОР ЛУКС
070-236-570 , 070-273-073
КОНФОР ЛУКС
SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO CENTAR 220 ЕУР
Se izdava nov luksuzen deloven prostor vo Centar 10 ЕУР
SE IZDAVA PRAZEN STAN VO CENTAR 220 ЕУР
SE IZNAJMUVA 2 SOBEN STAN VO DEBAR MALO 220 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione