Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan trosoben vo Debar Maalo sproti Soboren Hram

350 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Casa - Real estate agency 17 Nën 10:54 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Casa - Real estate agency
Nov dvosoben vo Debar Maalo 40m2 0 МКД
 Trosoben stan vo Taftalidje 1 Mlecen restorant 250 ЕУР
Nov trosoben stan vo Kozle sproti Vero 300 ЕУР
Nov dvosoben stan vo Kapistec 0 МКД
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Agencija Casa iznajmuva kompletno opremen trosoben stan vo Debar Maalo 75m2 (sproti Soboren Hram) cena 350e kontakt: 071 259 252
Casa - Real estate agency
3079-395, 3079-387
Leaflet
Casa - Real estate agency
Nov lux stan od 65m2 vo Karpos 4 250 ЕУР
Nov dvosoben vo Debar Maalo pozadi Broz cafe 250 ЕУР
Nov stan vo Kapistec complex KTK 250 ЕУР
Nov trosoben vo Kozle sproti Vero 250 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione