Shpallja e kompanisë Publikuar: Dhj 03 2023 12:19

Тафталиџе. Комплетно наместен и опремен стан од 63м2.

EUR

Publikuar: Dhj 03 12:19
Shikime: 9
⛔ ПРОДАДЕН
Комплетно наместен и опремен стан од 63м2 во Тафталиџе.
Станот се наоѓа на седми кат, од вкупно девет во понова зграда со два лифта. Описно ќе ја претставиме секоја просторија поединечно:
🔎 Дневниот престој, со најквалитетни подни и ѕидни облоги, доаѓа со гарнитура за седење, трпезариска маса со 4 столици, клуб масичка, ТВ комода, телевизор и клима уред.
🔎 Комплетно опремена медијапанска кујна со фрижидер, фурна, плотна, аспиратор, машина за садови, микробранова...
🔎 Бања со квалитетна керамика, плус машина за перење и машина за сушење на облека.
🔎 Спална соба со брачен кревет, голем плакар и работно биро.
🔎 Балкон со солидна големина и источна ориентација.
Цената на станот изнесува 118.000 евра, плус 1% провизија.
🅿️ Дополнително, може да се купи и подземен паркинг простор со доплата од 8000 евра.
☎️ Закажете термин за презентација на 078 295 351.
👣 Facebook: https://www.facebook.com/kackar.property/
👣 Instagram: https://www.instagram.com/kackar.property/
👣 TikTok: https://www.tiktok.com/@kackar.property
👣 Youtube channel: https://youtube.com/@kackar.property)
Info: [email protected]
Përshkrimi i linkut

KACKAR Property & Marketing

⚔️ Наша цел е да ја заштитиме вашата инвестиција.
🏗️ Продадете ја вашата недвижност со наша помош.
🔎 Дозволете ние да го пронајдеме вашиот нов дом.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Никола Парапунов Tregoje në hartë

078295351

nëse ky njoftim prish Rregullat e Publikimit ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

⚔️ Наша цел е да ја заштитиме вашата инвестиција.
🏗️ Продадете ја вашата недвижност со наша помош.
🔎 Дозволете ние да го пронајдеме вашиот нов дом.
Никола Парапунов 078295351

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione