Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

N.Lisice 91m2 trosoben kaj policijata

70 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: PARTENON NEDVIZNOSTI 17 Nën 13:05 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
sifra..8508..Agencija partenon prodava stan vo n.lisice kaj policijata 91m2 trosoben 3/4kat bez lift so parno, i/z orientacija.....70000eu


informacii na 071/257-405
PARTENON NEDVIZNOSTI
Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
Vizitoni faqen e biznesit tonë
dame gruev br.7, mezanin Tregoje në hartë
071257405
PARTENON NEDVIZNOSTI
071257405
Leaflet
Në fillim