Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOV STAN 3 SPALNI 82m2 AERODROM SO IMOTEN LIST

1 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: RealEstatesMacedonia.com 18 Nën 10:10 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Se prodava nov stan vo Aerodrom, sproti American College, do kulite na Cevahir. Stanot e vo novogradba, 2018 godina, so imoten list. Povrshinata 82m2, tri spalni sobi, dve banji, komotna dnevna soba, i balkon so otvoren pogled. Stanot e na 5ti kat, so lift i gradsko parno. Vseliv vednash.
RealEstatesMacedonia.com
RealEstatesMacedonia.com Vi gi nudi najdobrite stanovi, kukji, delovni prostorii, dukjani, za iznajmuvanje ili prodavanje po najpovolni ceni.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Apostol Guslarot 6 lok.1 Tregoje në hartë
078300679, 078 270170
https://www.realestatesmacedonia.com
RealEstatesMacedonia.com
078300679, 078 270170
Leaflet
RealEstatesMacedonia.com
KOMPLEKS SONCEVA PORTA SOPISTE NOV VSELIV STAN 850 EUR
Opremena kuka vo Kozle EXTRA CENA 270 000 EUR
DUKAN 25m2 VO DEBAR MAALO SPROTI KINO KARPOS 180 EUR
Se izdava luksuzno namesten sprat od kukja Crniche 0 EUR
Në fillim