Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan 42m2 Novo Lisice 1kat

40 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Sonce Nedviznosti 24 Mar 19:36 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Sonce Nedviznosti
Se izdava 70m2 prostran stan Kozle,na gl.ulica 250 ЕУР
Se izdava stan vo Centar sproti MVR 250 ЕУР
Stan 87m2 3spalni,vo Grand Prestige com 96 000 ЕУР
Se izdava del 62m2 Kapistec karsi drzavna 350 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
se prodava stan vo Novo Lisice, 38m2+4m2 terasa, na 1kat, so posebna spalna. Lokaciski se naogja pozadi Bazaro i Kam market vo relativno nova zgrada.Idealno za postar samec ili par,no moze i za pomladi.
Vednas vselivo i na raspolaganje.Cist imoten list i eden sopstvenik.Tel za kontakt:
070/787-127;077/991-712
Sonce Nedviznosti
Sonce Nedviznosti so svoeto dolgogodisno iskustvo i profesionalen kadar, raboti so stranski klienti i nivnite investicii vo Makedonija,kako i so domasni klienti koi imaat specificni baranja, no i tie koi imaat da ponudat kvalitetni nedviznosti. Najdobar kvalitet za vasite pari!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dame Gruev No.1-6/9 Tregoje në hartë
077991712 070787127 070739868
https://www.realestatesun.com.mk
Leaflet
Sonce Nedviznosti
Stan od 42m2 vo blizina na Univerzalna Sala 55 600 ЕУР
Eftin stan 55m2 vo nova zgrada karsi Amer. koledz 200 ЕУР
Stanovi vo Kisela Voda  1 080 ЕУР
Se izdava stan 35m2 Vodno za 2-3meseci 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione