Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAN 75 M2+GARAZA NA 4 KAT POZADI SKOPJANKA

78 000 EUR

Shitet nga: mknedviznosti 16 Sht 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
PRODAVAM STAN 75 M2 ,NA 4KAT /7 SO LIFT,SO PARNO. POZADI SKOPJANKA NA UL.VLADIMIR KOMAROV KAJ ,,GET CAFE,,SO STANOT ZAEDNO ODI I GARAZA OD 19 M2 CENA ZAEDNO SO GARAZA 78 000 EVRA TEL 078 215 680
mknedviznosti
078215680
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione