Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 66m2 vo Novo Lisice

57 500 EUR

Shitet nga: ристе 11 Dhj 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
продавам стан во ново лисиче на 2 кат ,со две спални ,градба 2012 година .со вграден плакар во ходникот ,ролетни .
ристе
071 204 720
Leaflet
Në fillim