Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

2 SOBEN STAN VO AERODROM PRED TC BISER

57 950 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 04 Shk 16:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ, НА БУЛ. ЈАНЕ САНДАНСКИ ПРЕД Т.Ц. БИСЕР.

ПОВРШИНА 62 М2
1 СПАЛНА И ГОЛЕМА ДНЕВНА СОБА
ЗАСЕБНА КУЈНА
2 КАТ СО ЛИФТ
ТЕРАСА
ПАРКИНГ
*ПОГОДЕН И ЗА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

ЦЕНА 57 950 ЕУР

ШИФРА М51
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија. Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот. Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Васил Ѓоргов бр.24/4 Tregoje në hartë
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Leaflet
Në fillim