Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

52m2 STAN VO KAPISTEC

1 150 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: IMPULS AGENCIJA 05 Pri 12:22 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
IMPULS AGENCIJA
RENOVIRAN DVOSOBEN STAN VO AERODROM NOVO LISICE 200 ЕУР
TROSOBEN STAN VO CENTAR SOBOREN HRAM 93 000 ЕУР
NOV STAN VO CENTAR MEGJU KATOLICKA I UNIVERZALNA 250 ЕУР
Prekrasen trosoben stan vo Aerodrom 54 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
IMPULS AGENCIJA prodava 52m2 stan vo Kapishtec,poraneshna Avicena.
Stanot e vo gradba(gotov 8.2018g),na 1/5 so lift.
Stanot raspolaga so edna spalna juzno orientiran so otvoren pogled kon Vodno.
CENA 1150e
KONTAKT JOVANKA 077 740 024
IMPULS AGENCIJA
Најдобра услуга за недвижности
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dimitrie Cupovski 10/12 Tregoje në hartë
+389 75 424 130
https://www.impuls.com.mk
IMPULS AGENCIJA
  Online
077740024
Leaflet
IMPULS AGENCIJA
STAN OD 54m2 VO KARPOSH 3 53 000 ЕУР
NOV STAN VO CENTAR DEBAR MAALO 1 200 ЕУР
TROSOBEN STAN VO STROG CENTAR NAD TEAT 1 300 ЕУР
KUKA VO DEBAR MAALO 1 200 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione