Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOV STAN DVE SPALNI 78M2 CENTAR KAJ NBRM

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: НЕДВИЖНОСТИ 22 Sht 12:49 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
ЕВ.БРОЈ 5384
АГЕНЦИЈА БОЖИНОСКИ НЕДВИЖНОСТИ ПРОДАВА НОВ ТРИСОБЕН СТАН ОД 78М2,НА 4/6 КАТ,СО ЛИФТ,МОЖНОСТ ЗА ГРАДСКО И СОПСТВЕНО ПАРНО,КВЛАИТЕТНА ГРАДБА,ВГРАДЕНА КЛИМА.ДВЕ ТЕРАСИ СО ЧИСТ ПОГЛЕД ЈУГ/ИСТОК.
ЦЕНА ПО ДОГОВОР.
ЕВ.БРОЈ 5384
КОНТКАТ 076/355-223
НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
NAMESTENA EKSKLUZIVNA KUKA LISICE 0 ЕУР
4 soben stan vo Avtokomanda 51 000 ЕУР
EKSKLUZIVEN STAN NA VODNO POGLED SKOPJE 0 ЕУР
Dvosoben stan vo Debar Maalo 300 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione