Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 63m2 vo Centar

70 000 EUR

Shitet nga: Bekir Ibraimi 04 Shk 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se prodava trosoben stan vo naselba Centar , renoviran so prosiren balkon 63 m2 . Cena 70000 eyp. Zainteresiranite neka se javat na 072582274. Bekir
Bekir Ibraimi
072582274
Leaflet
Në fillim