Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOVI STANOVI VO HIPODROM

690 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ДИМ-ТИМ АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ 21 Maj 07:41 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
ДИМ-ТИМ АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ
078/448-503
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
ДИМ-ТИМ ПРОДАВА НОВИ 3СОБНИ ВСЕЛИВИ СТАНОВИ ВО ХИПОДРОМ ВО ПОВРШИНА ОД 58М2,61М2,63,65 И 68М2.СТАНОВИТЕ СЕ СО ИМОТЕН ЛИСТ.
ЦЕНА 690 ЕВРА/М2 ДИРЕКТНО ОД ИНВЕСТИТОР.
ЗА ПОДЕТАНИ ИНФОРМАЦИИ ЈАВЕТЕ СЕ 078/448-503 МИЛИЦА
ДИМ-ТИМ АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ ДИМ-ТИМ ДОО СКОПЈЕ БУЛ.АСНОМ бр.36/2, локал 11, 1000 Скопје, Р.Македонија 078/448-503 МИЛИЦА email: [email protected]
Vizitoni faqen e biznesit tonë
БУЛ.АСНОМ бр.36/2, локал 11, 1000 Скопје Tregoje në hartë
078/448-503
ДИМ-ТИМ АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ
078/448-503
Leaflet
NOV NEVSELUVAN 2 SOBEN VO AERODROM 49 300 ЕУР
MNOGU POVOLNO  2 SOBEN STAN VO KISELA VODA 35 000 ЕУР
ITNO NOV STAN VO AERODROM 45 000 ЕУР
SE IZDAVA EVTIN NAMESTEN STAN VO KISELA VODA 8 500 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione