Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Prostoren stan vo Gorce Petrov

0 MKD

Shitet nga: Borka 04 Dhj 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava prostoren 4 soben stan so vkupna povrsina od 105 m2 vo Gorce Petrov , vo neposredna blizina na osnovno uciliste Mircev Acev. Stanot ima 3 spalni sobi orientirani kon severozapad , dnevna so trpezarija i kujna orientirani na jug, kupatilo i gostinsko WC, i dve terasi vkupno 20m2. Sopstveno greenje i invertori. Cena po dogovor. Kontakt telefon 075451778
Leaflet
Në fillim