Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DUPLEKS so 3 spalni sobi vo Karpos 2

78 800 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ДОМ ДИЗАЈН 19 Qer 15:31 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Deloven prostor na vidno mesto vo Rasadnikot 0 МКД
Se izdava stan so 1 spalna kaj Univerzalna sala 230 ЕУР
SUPER stan vo Aerodrom 54 000 ЕУР
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR ZA KANCELARII 150 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Нов стан со три спални соби - ДУПЛЕКС во стара зграда дел од надградба на 5 Кат со лифт. НИВО 1 - (Дневна, кујна, спална, бања, тераса и француски балкон). НИВО 2 - ( Две спални и галерија). Чист имотен лист. Станот е енергетски ефикасен и поседува енергетски пасош. ДВЕ КЛИМИ. Цената е со вклучен данок.

Евидентен број 30648
Тел. 077/700-236 Мартин
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
STAN VO CENTAR 46 000 ЕУР
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO DEBAR MAALO 250 ЕУР
Se iznajmuva ubav stan vo Kozle 250 ЕУР
Trosoben stan 84m2 na atraktivna lokacija Centar 100 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione