Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Renoviran stan Karpos 1 POVOLNA CENA

51 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ДОМ ДИЗАЈН 18 Pri 10:19 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Реновиран стан во близина на Машински факултет на 3ти кат со лифт. станот има 2 спални соби, тераса, блиндор врата, клима, градско парно.

Евидентен број 31046
Тел. 078/339-365 Мартин
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
STAN VO CRNICE SO POVRSINA OD 76M2 73 000 ЕУР
SE IZDAVA LUKSUZEN STAN VO CENTAR 1 200 ЕУР
Se izdava garsonjera na Vodno 180 ЕУР
KUKA VO BARDOVCI -
Në fillim