Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KOMFOREN STAN VO PRIPOR PO EKSTRA CENA

0 EUR

Shitet nga: SANDRA 30 Korr 08:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
SE PRODAVA KOMFOREN DVOIPOLSOBEN STAN VO PRIPOR (200 M NAD HOTEL NAIS).

SO STANOT SLEDUVA SOPSTVENO PARKING MESTO, I PODRUM 3M2.

STANOT SE PRODAVA SO KUJNA I VGRADENI PLAKARI VO HODNIK I SPALNA.

VREDI DA SE VIDI!!!
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione