Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 51m2 vo kisela Voda

44 000 EUR

Shitet nga: Елица 09 Shk 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Продавам стан во Кисела Вода од 51m2 на 4 кат станот е во одлична состојба.Има можност за надгардба, станот е празен и веднаш вселив.
Елица
078339558
Leaflet
Në fillim