Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Kisela Voda

0 MKD

Shitet nga: Александар 11 Pri 00:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се продава нов стан - гарсоњера 23 m2 , во Кисела Вода-Скопје, спроти ООУ Кирил Пејчиновиќ.


Информации
Наталија -070 270 896
Александар
070 270 896
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione