Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ekstra ponuda na stan vo Taftalidze 1

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: НЕДВИЖНОСТИ 05 Sht 09:52 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Евидентен број: 8571
Нов стан со посебна спална, дневна, кујна, бања и балкон.
Информации на: 076/355-220
НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
DVOSOBEN STAN OD 47m2 DEBAR MAALO 37 000 ЕУР
SE IZNAJMUVA DELOVEN PROSTOR CENTAR 0 ЕУР
Se izdava 3 soben stan od 60m2 vo Centar 0 МКД
NOVA KUKA VO KOZLE 0 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione