Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Imobiliare dhe vendbanime | Banesa | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Banesa , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Banesa | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.


Sot 16:45 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

СТАН ВО МИЧУРИН

Numri i dhomave: 2
Sot 16:41 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1

Numri i dhomave: 2
Sot 15:46 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Stan vo Centar kaj Klinicki 58m2 so 2 spalni

111 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:55
Линк
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Ekskluzivna prodazba na novi stanovi vo Zelezara

1 300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 11:26 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Stan vo Hipodrom 76m2 so 3 spalni vo izgradba

76 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 11:20 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

СЕ ПРОДАВА 2-СОБЕН СТАН ВО КОЗЛЕ

73 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 11:09 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Se prodava cetvorosoben stan od 104m2 Kisela Voda

128 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 11:07 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Novi stanovi vo gradba od 62m2 i 82m2 sproti Fon

1 250 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 11:06 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Dupleks stan vo Taftalige 1 kaj Mlecen od 145m2

290 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 11:05 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Stan so tri spalni od 99m2 vo Crnice vo zavrsna gadba

195 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 11:02 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Nov stan vo gradba od 92m2 na 9/12 kata Butel

1 150 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 11:01 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Stan vo gradba Karpos 4 od 61m2 na 3/5

Numri i dhomave: 3
Sot 08:55 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Stan vo Debar Maalo 118m2 plus 63m2 terasa

175 500 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 16:25 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР

210 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 16:08 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Namesten stan vo Kapistec 96m3 so 3 spalni

210 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 14:35 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Se prodava 4-soben stan vo N.Lisice

130 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Dje 14:20 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Se prodava 4-sob stan vo Pripor

136 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 14:14 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Stan vo gradba od 96m2 vo Centar

Numri i dhomave: 4
Online
Dje 14:13 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Dva renovirani stana vo Kisela Voda

105 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Dje 13:50 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Stanovi vo Centar

Numri i dhomave: 3
Dje 13:50 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Stanovi vo naselba Novo Lisice

Numri i dhomave: 2,5
Dje 13:49 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Cetirisobni stanovi vo naselba Aerodrom

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Dje 13:49 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Se prodava 3-sob renoviran stan vo Gjorce Petrov

69 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 13:40 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Stanovi vo Vlae Hrom i Gorce Petrov

Numri i dhomave: 3
Dje 13:40 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Se prodava nov 4-sob stan vo Crnice

1 750 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 13:40 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Stanovi vo naselba Aerodrom

Numri i dhomave: 2,5
Dje 13:38 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Stanovi vo naselba Kozle i Kapistec

Numri i dhomave: 3
Dje 13:32 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Stanovi vo naselba Kisela Voda

Numri i dhomave: 2,5
Dje 13:09 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Namesten stan vo Taftalidze 1 86m2 so 3 spalni novogradba

155 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 12:43 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Luksuzen četvorosoben stan Kapishtec

Numri i dhomave: 4
Dje 11:37 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Kompletno opremen dupleks dolno Vodno

225 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Banesa në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Banesa | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione