Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Сингелиќ барака и куќа, плац 515м2

1 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ААМ Недвижности 07 Tet 09:56 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ААМ Недвижности
155m2 deloven prostor vo gradski zid Beko policija 0 ЕУР
95m2 lokal-Stara carshija top lokacija 1 ЕУР
Apartman za prestoj Krojac Angelkovski 0 ЕУР
Super namesten stan 44m2 Tobako 2 0 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
На одлична локација во Сингелиќ се продава кука со финкса барака, и плац од 515м2, куката е во одлична состојба, приземје и кат, гаража и паркинг двор за две возила, ограден плац, самостојна кука


инфо: Зоран 076/649-607
ААМ Недвижности
Млада Агенција со најискусните Брокери на пазарот, кои се секогаш со Вас
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Даме Груев бр. 7 локал 9 Tregoje në hartë
076649607
ААМ Недвижности
076649607
Leaflet
ААМ Недвижности
Posledni 46m2 i 60m2-rasadnik 900e/m2 0 ЕУР
Stan 42m2 pogoden za deloven prostor 220 ЕУР
Plac 920m2 so vikendica 40m2 Jurumleri 0 ЕУР
Garsonjera od 26m2 Jane Sandanski 28 500 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione