Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Elektronika | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

17 Pri 09:56
Линк
Shitore Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Karposh

Baterii i adapteri za laptop

1 599 MKD Намалена цена

16 Pri 21:33
Линк
Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Karposh

Pc components

7 000 MKD


Dje 15:33 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  DS  ·  Shkup  ·  Karposh

Nintendo 3DS (Komplet +2 orginalni igri)

6 000 MKD

20 Pri 11:10 Shitore Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

iPhone 15+ 128gb Nov Neaktiviran od Telekom.MK

900 EUR

20 Pri 11:03 Shitore Telefona celular  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Samsung Galaxy S24+ 12/256 NOV 2god.garanc.Telekom.MK

800 EUR

20 Pri 10:57 Shitore Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S22  ·  Shkup  ·  Karposh

Samsung Galaxy S22 5g 8/128 Black Perfekten Evropski

340 EUR

20 Pri 10:56 Shitore Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A54  ·  Shkup  ·  Karposh

Samsung Galaxy A54 8/256gb Nov Tehmomarket.MK Novi

310 EUR

20 Pri 10:39 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Acer  ·  Aspire  ·  Shkup  ·  Karposh

Acer a315-53G-33e4

9 000 MKD

20 Pri 09:56
Линк
Konzolatë për lojëra  ·  Playstation  ·  PS5  ·  Shkup  ·  Karposh

3 месеци искористено PS5

27 000 MKD

20 Pri 08:41 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Mobilni telefoni novi i polovni

19 Pri 19:30 Servis për Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Karposh

SERVIS ZA KOMPJUTERI ALEK

1 200 MKD

19 Pri 12:34 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A71  ·  Shkup  ·  Karposh

Samsung Galaxy A71 - 128GB

12 500 MKD

19 Pri 12:33 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Switch  ·  Shkup  ·  Karposh

Nintendo Switch na prodazba

16 500 MKD

19 Pri 12:32 Telefona celular  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

OPPO FIND 5X PRO 12/256

400 EUR Намалена цена

19 Pri 10:14 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

LENOVO THINKBOOK 16 G6 SILVER

600 EUR

19 Pri 10:13 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

ASUS EXPETBOOK B1 BLACK

600 EUR

19 Pri 00:06 Pajisje Audio  ·  Të tjera  ·  Shkup  ·  Karposh

Pojacalo za kola

3 000 MKD

17 Pri 17:03 Shitore Telefona celular  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Samsung Galaxy S24 8/256gb 24.Mes garanc.Telekom.MK

695 EUR

17 Pri 13:19 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Fotoaparate  ·  Shkup  ·  Karposh

Продавам GoPro Hero5 Session

8 000 MKD

17 Pri 09:56 Shitore Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Karposh

Baterii i adapteri za laptop

1 599 MKD Намалена цена

16 Pri 21:33 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Karposh

Pc components

7 000 MKD

16 Pri 09:32 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

ASUS VIVOBOOK GO 15 SILVER

320 EUR

15 Pri 18:07 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Karposh

Два принтери EPSON LX300

50 EUR

15 Pri 13:48 Konzolatë për lojëra  ·  Xbox  ·  360  ·  Shkup  ·  Karposh

Xbox 360 + 2 dzojsitci + 8 originalni igri

5 500 MKD

15 Pri 12:56 Shitore Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Shkup  ·  Karposh

Otkup i zamena na mobilni telefoni

15 Pri 12:55 Shitore Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Otkup na mobilni telefoni Mobilfon

15 Pri 12:51 Shitore Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S24  ·  Shkup  ·  Karposh

Samsung Galaxy S24 8/128gb NOV 2god.garanc.Telekom.MK

659 EUR

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione