Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Elektronika | Telefona celular | Apple (Iphone)

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Telefona celular , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Telefona celular | Apple (Iphone) | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

20 Pri 08:41
Линк
Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Mobilni telefoni novi i polovni


Dje 21:51 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro Max  ·  Shkup  ·  Centar

Се продава iPhone 13 Pro Max 128gb

650 EUR

Dje 21:42 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro Max  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodava iPhone 13 Pro Max 128gb

650 MKD

Dje 18:05 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Iphone 11  ·  Strumicë

Iphone 11

200 EUR

Dje 17:39 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·   ·  Shkup  ·  Kisella Voda

iPhone 11 Pro Max 64GB

250 EUR

Dje 15:32
Линк
Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone Xs  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Се продава IPhone XS, 64GB, во одлична состојба

9 500 MKD

Dje 15:32 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Shuto Orizare

Se prodava iphone 8

5 000 MKD

Dje 15:31 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Iphone 7 128gb

7 000 MKD

Dje 02:55 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Veles

IPHONE X 64GB

8 000 MKD

Dje 02:55 Shitore Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Iphone 15  ·  Shkup

IPHONE 15 NOV

740 MKD

Dje 02:55 Shitore Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Iphone 15  ·  Shkup

IPHONE 15 NOV

740 MKD

20 Pri 17:31 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Prodavam IPhone 13 128GB bez kutija

450 EUR

20 Pri 12:28 Shitore Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Shkup

IPHONE X

7 500 MKD

20 Pri 12:01 Shitore Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14  ·  Shkup

IPHONE 14

450 EUR

20 Pri 11:42 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Shkup  ·  Centar

Се продава Apple iPhone 13 White (starlight)

500 EUR

20 Pri 11:31 Shitore Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14  ·  Shkup

IPHONE 14 128 giga

24 000 MKD Намалена цена

20 Pri 11:30 Shitore Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12  ·  Shkup

IPHONE 12 128giga

17 500 MKD

20 Pri 11:10 Shitore Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

iPhone 15+ 128gb Nov Neaktiviran od Telekom.MK

900 EUR

20 Pri 09:41 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12  ·  Shkup  ·  Centar

iPhone 12 64GB - Battery Health 78% - 3 Meseci Garancija

239 EUR

20 Pri 09:39 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro  ·  Shkup  ·  Centar

iPhone 14 Pro 128GB-Socuvan Extra - Health 96%- 3M.Garancija

719 EUR

20 Pri 09:36 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro Max  ·  Shkup  ·  Centar

iPhone 13 Pro Max 128GB - Health 84% - 3 Meseci Garancija

559 EUR

20 Pri 09:34 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Shkup  ·  Centar

iPhone 14 Pro Max 128GB - Health 100% - 3 Meseci Garancija

819 EUR

20 Pri 08:41 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Mobilni telefoni novi i polovni

19 Pri 20:29 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Iphone 11  ·  Shkup  ·  Aerodrom

IPhone 11

13 000 MKD

19 Pri 13:16 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Iphone 15  ·  Shkup  ·  Centar

iphone 15pro max 256/512 Ot Texhnomarket

1 199 EUR

19 Pri 13:06 Shitore Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Iphone 11  ·  Shkup

IPHONE 11

190 EUR Намалена цена

19 Pri 12:32 Shitore Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Iphone 15  ·  Shkup

IPHONE 15 NOV

740 EUR

18 Pri 17:03 Shitore Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Apple iPhone 13 Blue 128Gb kako Nov od USA

459 EUR Намалена цена

17 Pri 22:35 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro  ·  Shkup

Iphone 11 Pro 64GB

260 EUR

17 Pri 12:31 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Продавам Iphone 12 Red 64GB

370 EUR

17 Pri 12:27 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12  ·  Shkup  ·  Centar

iPhone 12 64GB - Neaktiviran od A1 - 12 Meseci Garancija

469 EUR

17 Pri 12:25 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro Max  ·  Shkup  ·  Centar

iPhone 13 Pro Max 256GB - Kako nov od A1 -3 Meseci Garancija

639 EUR

17 Pri 12:23 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Shkup  ·  Centar

iPhone 14 Pro Max 128GB - Kako novi - 3 Meseci Garancija

789 EUR

17 Pri 12:22 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Iphone 10  ·  Shkup  ·  Centar

Servis za mobilni telefoni - Brzo i Kvalitetno - Mobi Rekord

11 EUR

17 Pri 12:09 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone Xr  ·  Shkup  ·  Centar

iPhone Xr 64GB - Socuvan kako nov - 3 Meseci Garancija

129 EUR

17 Pri 12:07 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Iphone 15 Pro Max  ·  Shkup  ·  Centar

iPhone 15 Pro Max 256GB - Od Setek - Garancija do 19/03/2025

1 079 EUR

17 Pri 11:35 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

PRODAVAM KORISTENI iPhone 5S, iPhone 6 & iPhone 7

100 EUR

16 Pri 15:06 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Drug model  ·  Ohër

iPhone 8

5 000 MKD Намалена цена

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Telefona celular në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Apple (Iphone) | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione