Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Тешки воз./Комбиња/Виљушкар

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Bager,по категорија Тешки воз./Комбиња/Виљушкар,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Bager | Сите | Тешки воз./Комбиња/Виљушкар | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

22 фев. 15:32
Линк
Авто плац Градежни машини  ·  Скопjе  ·  Сарај

Mini bager kubota u48 2019 so cekan

36 ЕУР

22 фев. 15:32
Линк
Авто плац Градежни машини  ·  Скопjе  ·  Сарај

Mini bager Takeuchi tb216 2022 2 komada

23 ЕУР


Денес 17:25 Градежни машини  ·  Скопjе  ·  Скопје

Bager Liebherr 936 god.2015

22 фев. 15:32 Авто плац Градежни машини  ·  Скопjе  ·  Сарај

Mini bager Takeuchi tb216 2018

18 ЕУР

22 фев. 15:32 Авто плац Градежни машини  ·  Скопjе  ·  Сарај

Mini bager kubota u48 2019 so cekan

36 ЕУР

22 фев. 15:32 Авто плац Градежни машини  ·  Скопjе  ·  Сарај

Mini bager Takeuchi tb216 2022 2 komada

23 ЕУР

16 фев. 08:52 Товарни и Влечни возила  ·  Iveco  ·  Astra  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Kiper bager

13 фев. 11:16 Градежни машини  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se prodava bager 16t ,1999god moze zamena za kola

15 000 ЕУР

11 фев. 16:14 Градежни машини  ·  Куманово

Bager JCB 220

10 фев. 14:28 Градежни машини  ·  Куманово

Bager Case

07 фев. 22:21 Виљушкар и ракување со товар  ·  Виница

Mini bager jcb

8 200 ЕУР

06 фев. 16:56 Градежни машини  ·  Скопjе  ·  Скопје

Bager liebherr 954 god. 2007

06 фев. 15:47 Авто плац Градежни машини  ·  Скопjе  ·  Бутел

JCB mini bager 1.5 ton

12 999 ЕУР

05 фев. 09:43 Градежни машини  ·  Куманово

Bager JCB

03 фев. 14:44 Градежни машини  ·  Неготино

Bager "Case"

1 ЕУР

15 јан. 18:13 Градежни машини  ·  Гостивар

Bager Gusenicar Fiat Hitachi 20t

14 000 ЕУР

14 јан. 11:44 Градежни машини  ·  Скопjе  ·  Скопје

CATERPILLAR 950M 2018

14 јан. 11:44 Градежни машини  ·  Скопjе  ·  Скопје

LIEBHERR 566 XPOWER 2017

10 јан. 22:14 Градежни машини  ·  Гостивар

Digalki kran makazi platformi

60 ЕУР

10 јан. 06:50 Градежни машини  ·  Скопjе  ·  Скопје

se prodava Bager

32 000 МКД

09 јан. 18:06 Градежни машини  ·  Куманово  ·  Липково

Bager LIEBHERR A310B 2000 god

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Тешки воз./Комбиња/Виљушкар на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Bager | Сите | Тешки воз./Комбиња/Виљушкар | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

Bager Bager BAGER Bageri bager Bager BAGER bager bager Bager

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации