Vallandovë | Makina | Vetura | Audi | A5

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


Sot 09:33 , ,

AUDI A5 3.0 TDI 2 X S- LINE Black Edition

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:23 ,

Audi A5 Sportback

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:35 ,

Audi a5 3.0 tdi

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:38 ,

AUDI A5 2.7 TDI SPORTPAKET

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:34 Shitorja , ,

Audi A5 2.0tdi AutoMilano 6 meseci garancija

19 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 10:10 , ,

Audi A 5 -15 2.0 150 ks kupeno od Porse

17 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 01:27 , ,

AUDI A5 3.0TDI 239PS QUATTRO SPORTBACK

15 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Tet 20:22 , ,

Audi A5 3.0 tdi S-LINE Sportback Facelift

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Tet 16:03 , ,

Audi A5

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Tet 14:00 Shitorja ,

Audi A5 Quattro 2.0TDI 190KS -17 2x S-line

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim