Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Shkup

Golf , 346
Passat , 135
T4 , 2
T5 , 4
Beetle , 4
Bora , 8
Caddy , 11
CC , 9
Crafter , 1
Eos , 2
Fox , 3
Jetta , 5
Käfer , 1
Lupo , 3
Phaeton , 4
Polo , 43
Scirocco , 1
Sharan , 12
Tiguan , 4
Touareg , 9
Touran , 41
Vento , 5

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 19:41 , ,

VW Golf 5 SPORTLINE

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 15:53 , ,

Passat SE 2.0tdi dsg koza siber (audi Mercedes golf seat)

11 599 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:44 , ,

Passat SE 2.0tdi dsg koza siber (audi Mercedes golf seat)

11 599 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 02:05 , ,

VW Passat 2.5tdi v6 karavan automatic

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 02:05 , ,

VW Passat 2.5tdi VG karavan automatic

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 01:59 , ,

Vw passat b8 2.0 tdi DSG 190 hp

19 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Maj 12:17 , ,

VW Golf 1.6 dsg

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Maj 11:05 Shitorja , ,

SE PRODAVA VW GOLF 6 2.0 TDI 81 KW(110KS) 2009 GODINA HIGH

7 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Maj 13:42 , ,

VW Passat 2.0 TDI

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Maj 12:06 Shitorja , ,

Volkswagen Tiguan 2.0 TDI 150KS Bisiness 4motion DSG

22 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Maj 21:30 , ,

VW Passat 2.0tdi 2007

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 20:07 , ,

SE PRODAVA GOLF 3 1994

Viti: 1984
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Pri 11:58 , ,

Golf 4 tdi

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Pri 21:37 , ,

Vw Polo Fox 1.2 12v 10.2008g odlicna sostojba

2 550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Pri 09:04 , ,

VW Polo fox 1.2 12v 2008 odlicna sostojba

2 550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Pri 05:17 , ,

Vw Bora 1.9 Diesel 116 Kojnski sili

1 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Pri 14:51 Shitorja , ,

VW Passat 1.9tdi full oprema registrirana cela godina

2 490 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 21:51 , ,

VW CC 2014 2.0 DSG 177hp

16 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Pri 21:38 , ,

Volkswagen Golf 7 2.0TDI KOZA

12 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Pri 20:38 , ,

Pasat b6

4 490 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Pri 21:51 , ,

Golf 6 1.6 TDI

7 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 19:08 , ,

Prodavam golf 4 1.9 TDI 110ks

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 22:16 , ,

Passat b5

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 19:44 , ,

prodazba na POLO 1.2

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
18 Mar 19:44 , ,

prodazba na POLO 1.4

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
17 Mar 06:01 , ,

WV Golf Plus 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Mar 13:04 Shitorja , ,

VW Golf V 1.9 Tdi 2007 God

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 12:56 Shitorja , ,

VW Tiguan 2.0 TDI. 4X4

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 17:04 Shitorja , ,

VW Caddy 2.0 Sdi 2006 God

3 900 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 10:27 , ,

Golf 7 Perla boha

15 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Mar 22:47 , ,

VENTO 1.9 TDI FULL OPREMA VO ODLICNA SOSOTOJBA

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 20:07 , ,

Toaureg V10

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 20:41 , ,

Gollf 3

1 350 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Shk 21:58 , ,

GOLF 7 2.0 HIGHLINE

11 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Shk 22:39 , ,

Golf 5 2008 105ps

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 14:32 , ,

VW Passat B8 Facelift

18 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Shk 04:19 , ,

Golf 5 2.0 140ps

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Shk 13:02 Shitorja , ,

VW GOLF 4 1.6SR PLIN ATEST FULL OPREMA REG.DO 11.2021

1 690 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Shk 02:01 , ,

Golf 5 2.0 140ps

3 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Jan 14:03 , ,

Golf 6

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Jan 21:44 , ,

VW Golf 7

14 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Jan 12:30 , ,

Touran 1.9 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 09:10 , ,

VW Touran 1.9 tdi

6 666 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 19:01 , ,

Delovi za passat b6 1.9 07 altea 2.0 05

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Jan 21:09 , ,

Delovi za passat b6 1.9 07 altea 2.0 05

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Jan 20:01 , ,

golf 4 V5 2.3 170 HP

2 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Jan 09:36 Shitorja , ,

VW Polo 1.4 TDI

3 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Jan 05:47 , ,

Се продава

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 16:19 , ,

VW Golf 6

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione