Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura | VW Volkswagen

Passat , 3628
Passat CC , 148

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | VW Volkswagen | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 17:05
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Vw Pasat 2.0 4.850 €

1 MKD

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Pri 21:01
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW PASSAT 2.0 TDI 4MOTION DSG 190 KS 2015 GOD

16 490 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Pri 15:45
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Ohër

Passat B7 kako nov, prva raka

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Dje 23:08 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gostivar

VW PASSAT (B8) 2.0 TDI VIRTUAL COCKPIT UVOZ OD SVJCARIA

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 18:54 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Strugë

passat b8

18 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Vw Pasat 2.0 4.850 €

1 MKD

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:02 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Veles

VW PASSAT 2.0tdi-2008g-DSG 140 ks-HIGHLINE

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:40 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW Passat DSG 2.0TDI 103kw servisni dokumenti

9 999 EUR Намалена цена

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup

Se prodava

10 500 MKD

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tetovë

VW Passat B8 2.0 DSG -21 FULL

2 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 00:47 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW PassatAllttrack 2.0 TDI 190KS od 2020god, so Full oprema!

27 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Pri 19:49 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Ohër

VW PASSAT 1.6 TDI 120 KS R-LINE NAVI LED PDC - 17.MT Auto

15 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Pri 06:33 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Karposh

VW PASSAT 2.0 TDI 190 KS. 4 MOTION NEUVEZEN

24 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Pri 05:36
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Saraj

PASSAT B8 2.0 TDI 2015 DSG

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Pri 15:45
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Ohër

Passat B7 kako nov, prva raka

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 13:05
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shtip

Volkswagen Passat 2.0 TDI Business 150 HP

24 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Pri 11:32 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup

PASSAT 1.6 120 ks NEUVEZUVAN

17 500 MKD

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Pri 07:03
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Koçan

Passat B8 Variant 2.0 150ks 07/2016

12 990 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Pri 23:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjevgjeli

Volkwagen Passat 2.0 TDI

5 500 EUR Намалена цена

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 19:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kumanovë

Passat 2.0 TDI

6 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 17:58 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Shkup  ·  Centar

VW Passat cc 2.0 170kc -2010

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 15:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Radovisht

VW Passat 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Pri 15:09 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Volkswagen Passat 2.0tdi 140ks.2013g.

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 15:04 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Volkswagen Passat 2.0tdi 140ks.2013g.Highline

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 10:45 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vinicë

VW PASSAT 1.6 tdi 120 ks HIGH LINE

15 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Pri 09:50 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Shkup

VW Passat CC 2.0tdi 103kw 140ks 2010

10 299 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Pri 09:23 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW Passat 1.6tdi AutoMilano

18 600 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Pri 09:10 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW Passat 2.0tdi AutoMilano

21 750 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 09:10 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW Passat 1.6tdi AutoMilano

6 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 09:09 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW Passat 1.6tdi AutoMilano

19 200 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Pri 07:46 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Karposh

VOLKSWAGEN PASSAT B8 2016 NEUVEZEN

16 350 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Pri 11:05 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Çair

Volkswagen Passat 2018 DSG 2.0 TDI 110 KW 150 KS

23 400 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Pri 10:37 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kriva Pallankë

VW Passat 1.6TDi 6brzini REG+SERV - 2014

11 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 10:37 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kriva Pallankë

VW Passat 7 2.0TDi 140ks 6brzini *MOZNOST NA RATI* - 2012

9 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 21:01
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW PASSAT 2.0 TDI 4MOTION DSG 190 KS 2015 GOD

16 490 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Pri 11:40
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW Volkswagen Passat CC 2.0 TDI HIGHLINE// STAGE 1 // 210 HP

9 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 11:21 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gostivar

VW Passat B6 2.0TDI 8v full servis

5 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Pri 10:47 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup

VOLKSWAGEN PASSAT2.0 TDI 103KW 140KS AVTOMATIK 2011 GODINA

9 499 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Pri 13:14 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Ilinden

VW Passat B6 2.0 TDI 2010

7 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Pri 05:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Pasat redizajn 1.9 TDI

2 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 11:10 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Koçan

Volkswagen Passat Variant 2.0tdi 150hp dsg automatic

21 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Pri 11:08 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Koçan

Volkswagen Passat Variant 1.6tdi 120hp bmt dsg automatic

15 400 EUR Намалена цена

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Pri 21:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Shkup

VOLKSWAGEN PASSAT CC 2.0TDI BLUEMOTION 2015/14��

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 11:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW PASSAT 2.0TDI BLUEMOTION 150hp

16 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Pri 10:38
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Butel

Passat karavan avtomat

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Pri 22:46
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Butel

Vw Passat 1.8 Benzin Plin

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 20:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Ohër

PASSAT B6 2.0 TDI Highline 2007 so FULL oprema

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 18:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Shkup  ·  Karposh

Volkswagen CC 2.0TDI 177ks 2015g DSG

17 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Pri 14:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Manastir

VW Passat 2.0Tdi 140hp 2006g ODLICEN !!!!

4 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 09:19 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup

VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI 150KS HIGHLINE 2017G 87.000KM!

18 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
05 Pri 17:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup

VW PASSAT 7 COMFORTLINE 1.6TDI 16V 105KS 6+R BLUEMOTION -13

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 12:35 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tetovë

VW PASSAT 2.0 TDI 103kw 4-Motion 4x4 2008god. "AVTOCENTAR"

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 12:34 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tetovë

VW PASSAT 1.9 TDI 77kw 2006god. "AVTOCENTAR"

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | VW Volkswagen | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione