Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | Скопjе

Golf , 410
Passat , 156
T4 , 2
T5 , 4
Arteon , 1
Beetle , 4
Bora , 10
Caddy , 7
CC , 8
Eos , 4
Fox , 3
Jetta , 3
Käfer , 1
LT , 2
Lupo , 3
Phaeton , 3
Polo , 64
Sharan , 16
Tiguan , 2
Touareg , 10
Touran , 52
Vento , 5

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | VW Volkswagen | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 10:26 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

GOLF 7 2.0 TDI (150PS) 2015 Godina "HIGHLINE Oprema" ������

13 300 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
16 апр. 22:42 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Бутел

VW POLO 1.4TDI - 2008G. BLUEMOTION

3 950 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
16 апр. 17:59 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

VW Golf 3 1.9

2 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
15 апр. 13:09 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Скопjе  ·  Бутел

VW Touran 1.9 2009 7 sedista

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
13 апр. 22:44 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Скопjе  ·  Бутел

VW Touran 1.4

2 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
07 апр. 10:38
Link:
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Бутел

Passat karavan avtomat

1 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
06 апр. 22:46
Link:
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Бутел

Vw Passat 1.8 Benzin Plin

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
06 апр. 20:36 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

Golf 8 GTE 2021

35 000 ЕУР

Година: 2021
Километража: 35 000 - 39 999
06 апр. 20:17 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Бутел

SE PRODAVA VW VOLKSWAGEN POLO 1.2TDI

5 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
04 апр. 05:16 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Бутел

Passat wv

5 000 ЕУР

21 мар. 22:07 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

Golf 4 1.4 16v *EDITION* *SIBER* *CLIMATRONIC*

2 400 ЕУР Price Reduced

Година: 2001
Километража: 130 000 - 139 999
16 мар. 16:31 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Скопjе  ·  Бутел

Golf Bora 1.9 tdi 110 ps

2 400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
16 мар. 16:28 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Бутел

passat B7 2011 2.0 140 dsg

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
13 мар. 08:36 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Бутел

Passat 2007, B6, 2.0 ТDI, 140 ps

6 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
09 мар. 21:50 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

Vw Golf 7.5 GTD 184 Ks -2017

Година: 2017
Километража: 180 000 - 189 999
09 мар. 14:48 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

Golf 3 T.D.I. 110 PS

1 499 ЕУР

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
09 мар. 11:22 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Скопjе  ·  Бутел

VW Passat CC 2.0TDI 170ks DSG F1

9 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
06 мар. 09:02 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

TOP VW GOLF 6 1.6TDI 105KS / SPORTWAGON / REGISTRIRAN

5 200 ЕУР Price Reduced

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
26 фев. 12:33 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

VW Golf 2.0 140 2010

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
25 фев. 13:35 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

Golf 3 TDI

1 650 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
23 фев. 16:43 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

Golf 7 2.0 DSG

1 МКД

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
23 фев. 08:38 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Бутел

VW Passat 1.9 TDI

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
17 фев. 02:23 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Бутел

Vw Polo 1.2 Bluemotion

5 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
15 фев. 01:15 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Скопjе  ·  Бутел

PASSAT CC 2.0 TDI 140KS HIGHLINE

10 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
12 фев. 22:34 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

GOLF 6 2.0 TDI 140KS-FULL

7 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
11 фев. 16:42 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Скопjе  ·  Бутел

VW sharan 2011 god 2.0tdi 7 Sedista

13 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
10 фев. 13:48 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Бутел

VW Polo 1.2 TDI

6 199 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
09 фев. 17:30 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

VW GOLF V 2.0 TDI 4X4

4 490 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
31 јан. 16:16 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

golf 2.0 140 2010

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
30 јан. 14:12 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Бутел

Passat 2.0 b6

4 500 ЕУР

23 јан. 20:12 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

Vw Golf 8 VIII -2021 2.0 TDI DSG 150 ks

Година: 2021
Километража: 45 000 - 49 999
21 јан. 20:26 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Бутел

VW PASSAT 2.0TDI -16

20 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
16 јан. 09:54 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Скопjе  ·  Бутел

VW Bora

1 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
16 јан. 09:52 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

GOLF 5

1 МКД

Година: 2005
Километража: 0 - 4 999
10 јан. 06:46 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Бутел

Poli 1.4 TDI

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
05 јан. 17:36 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Бутел

Passat 2.0 DSG

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
05 јан. 17:21 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Бутел

Passat 2.0 DSG 140PS

11 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
03 јан. 18:06 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Бутел

Passat b6 2.0 DSG vo odlicna sostojba

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
02 јан. 19:53 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

Vw Golf MK 8 150 hp 2.0 TDI DSG-2020

Година: 2020
Километража: 45 000 - 49 999
15 дек. 19:42 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

VW Golf 1.2tsi so plinski ured

10 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
12 дек. 09:36 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Бутел

Vw Polo 1.9 TDI 74kw (101ps)

4 250 ЕУР

Година: 2008
Километража: 15 000 - 19 999
06 дек. 08:47 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Бутел

Polo 2003

3 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
05 дек. 16:26 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Скопjе  ·  Бутел

VW SHARAN 2.0 Tdi 2012god 125Kw (170hp)DSG

13 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
04 дек. 10:47 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se prodava Passat 1997 vo dobra sostojba

1 700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 0 - 4 999
01 дек. 10:02 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se prodava passat 2.0 dsg vo odlicna sostojba

6 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
29 ноем. 04:46 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se prodava

7 950 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
27 ноем. 11:48 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

VW GOLF IV 1.4 /PLIN A-TEST/FULL OPREMA/REGISTRIRAN

1 300 ЕУР Price Reduced

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
19 ноем. 17:26 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Скопjе  ·  Бутел

VW SHARAN DSG 2.0 Tdi 2012god 125Kw (170hp)

14 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
17 ноем. 22:09 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Бутел

Passat b6 2007 vo odlicna sostojba

6 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
14 ноем. 12:05 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se prodava mozna zamena

2 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | VW Volkswagen | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации