Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Volvo S60

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Volvo S60 | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 10:19 ,

Volvo s60 D5

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 20:25 , ,

Volvo S60 Automatik

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 10:41 Shitorja ,

Volvo S60 2.0 d r-design

11 350 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Jan 09:15 , ,

Prodavam VOLVO S60 - Automatic 2.0

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Dhj 13:22 Shitorja ,

Volvo S60 2.0 D3 150 KS KINETIC

17 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
23 Nën 12:44 ,

Volvo S60 so neispraven motor za delovi

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Nën 16:04 , ,

Neuvezuvano Volvo S60

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Tet 23:42 , ,

Prodavam VOLVO S60 - Automatic

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Gush 23:54 , ,

Se prodava

Viti: 2002
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
30 Maj 21:45 , ,

Volvo s60 diesel automatic 2.4, 160hp

3 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Jan 12:17 , ,

Volvo S60

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Dhj 21:53 ,

Volvo S60 dizel so full oprema

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Tet 09:33 ,

VOLVO S60

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 18:58 ,

VOLVO S60

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 12:22 , ,

Volvo s 60 2.4 d5

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 22:48 ,

VOLVO S60 NAVI 2.4D REGISTRIRAN SERVISIRANO

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Qer 15:16 ,

Volvo S60 2.4 benzin plin 147kw 200ks

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Mar 13:03 ,

VOLVO S60 D5 165ks

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 02:57 ,

Volvo S60 2.4 D5

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 12:57 ,

Volvo S60 2.4 D5

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 01:31 ,

VOLVO S60.2.4.D5

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Nën 22:23 ,

Volvo itno

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 12:15 ,

Volvo S60 D5

6 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Pri 12:27 , ,

Volvo S60

4 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Dhj 12:38 , ,

Volvo S60 -02

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 14:35 ,

VOLVO S60

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Nën 18:35 , ,

Volvo S60 -02

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Gush 16:11 ,

Volvo S60 -00

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 13:57 , ,

Volvo S60 D5 2.4cc 205ks -11

25 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
11 Maj 19:47 ,

Volvo S60 -02

2 050 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 15:49 ,

Volvo S60 -05 ili zamenuva

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Mar 16:41 , ,

Volvo S60 D5 -02

4 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 21:00 ,

Volvo S60i 2,4 mnogu socuvano -04

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Sht 07:52 ,

Volvo S60 -03 odlicno zacuvan vreden za kupuvanje

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Sht 12:44 ,

Volvo S60 odlicno zacuvan vreden za kupuvanje-03

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Pri 19:04 ,

Volvo S60 -01

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 10:53 ,

VOLVO S60 2.4 D5 163ks -03

5 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Mar 19:26 ,

Volvo S60 -02

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 12:42 ,

Volvo S60 -01

7 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Volvo S60 | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione