Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura

Acura , 30
Aixam , 6
Alfa Romeo , 1522
Alpina , 7
Audi , 7829
BAIC , 1
Bentley , 6
BMW , 7884
Bugatti , 1
Buick , 3
Cadillac , 14
Chevrolet , 936
Chrysler , 170
Citroën , 3470
Corvette , 5
Dacia , 204
Daewoo , 791
Daihatsu , 88
DeTomaso , 1
Dodge , 75
Ferrari , 1
Fiat , 4328
Ford , 5679
GMC , 6
Great Wall , 16
Honda , 581
Hummer , 20
Hyundai , 1246
Infiniti , 7
Isuzu , 13
Jaguar , 142
Jeep , 367
Kia , 793
Lada , 674
Lancia , 236
Land Rover , 547
Landwind , 1
Lexus , 56
Lifan , 1
Lincoln , 13
Maserati , 12
Maybach , 4
Mazda , 902
Mercedes-Benz , 9996
MG , 10
MINI , 446
Mitsubishi , 535
Morgan , 1
Nissan , 881
NSU , 6
Opel , 10393
Peugeot , 5239
Piaggio , 10
Pontiac , 6
Porsche , 201
Proton , 5
Renault , 4988
Rover , 293
Saab , 74
Seat , 3023
Škoda , 1209
Smart , 334
Ssangyong , 114
Subaru , 80
Suzuki , 553
Tata , 9
Tesla , 11
Toyota , 1079
Triumph , 6
TVR , 4
UAZ , 32
VW Volkswagen , 17793
Volvo , 437
Wartburg , 9
Wiesmann , 1
Yugo , 644
Zastava , 380

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

13 Pri 12:39
Линк
Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

AUDI A7 3.0 TDI QUATRO S LINE AUTOMATIK - NEUVEZUVAN

23 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:23
Линк
Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Opel Mokka 97 000km 2014 vo odlicna sostojba

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 08:08
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Karposh

VW PASSAT 2.0 TDI 190 KS. 4 MOTION NEUVEZEN

23 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 12:08 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  Berlingo  ·  Kërçovë

Citroen Berlingo

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Online
Sot 12:07 Auto sallon Vetura  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Tetovë

SUZUKI SX4 1.6 HDI 66kw 2008god. "AVTOCENTAR"

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 12:06 Auto sallon Vetura  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Tetovë

SUZUKI SX4 1.6 HDI 66kw 2009god. "AVTOCENTAR"

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 12:05 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Shkup

PEUGEOT 508 1.6 eHDI 84KW 115KS 2011 GODINA

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:56 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tetovë

OPEL ASTRA J 1.3 CDTI 70kw 2011god. "AVTOCENTAR"

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 11:53 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tetovë

VW POLO 1.2 TDI 55kw 2012god. "AVTOCENTAR"

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 11:51 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tetovë

SEAT IBIZA 1.6 TDI 77kw 2010god. "AVTOCENTAR"

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 11:50 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkup

SEAT LEON 1.6 TDI, MATRIX, 6 BRZINI, NAVI, KOŽA, REG+SERVIS

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:50 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tetovë

OPEL CORSA 1.3 CDTI 55kw 2012god. "AVTOCENTAR"

5 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 11:48 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Eos  ·  Tetovë

VW EOS 2.0 FSI 110kw KABRIO 2007god. "AVTOCENTAR"

4 800 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 11:47 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tetovë

VW POLO 1.4 TDI 55kw 2000god. "AVTOCENTAR"

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 11:46 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

PEUGEOT 2008 1.6 e-HDi Crossway UNIKAT

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:45 Auto sallon Vetura  ·  Rover  ·  200  ·  Tetovë

ROVER 200 2.0 TDI 77kw 97god. "AVTOCENTAR"

950 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 11:43 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 230  ·  Tetovë

MERCEDES ML 230 4x4 99god. "AVTOCENTAR"

4 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 11:42 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C-Crosser  ·  Tetovë

CITROEN C-CROSSER 2.2 HDI 115ks 4x4 2009god. "AVTOCENTAR"

7 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 11:41 Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tetovë

NISSAN QASHQAI 2.0 DCI 110kw 4x4 7-sedista 09g. "AVTOCENTAR"

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 11:40 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Tetovë

MERCEDES GLK 220 CDI 4-MATIK 4x4 AVTOMATIK 10g. "AVTOCENTAR"

12 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 11:39 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tetovë

AUDI Q5 3.0 TDI 176kw quattro 4x4 AVTOMATIK "AVTOCENTAR"

15 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 11:38 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Tetovë

MERCEDES 123 230 100kw BENZIN AVTOMATIK 1985god. 135.000km.

10 300 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 11:37 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Rekord  ·  Tetovë

OPEL REKORD C 1700 1.7 55kw 1971god. 52.000km.

13 300 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Online
Sot 11:35 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Ascona  ·  Tetovë

OPEL ASCONA 1.6 66kw 1986god. 44.000km.

5 300 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Online
Sot 11:35
Линк
Vetura  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Shkup  ·  Karposh

Mini Countryman S ALL4 - 181 KS

11 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 11:33 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  2 CV  ·  Tetovë

CITROEN DYANE 600cm3 23kw 25.000km. 1979god.

7 300 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
Sot 11:32 Auto sallon Vetura  ·  Zastava  ·  1500  ·  Tetovë

ZASTAVA 125 PZ 1.5 55kw 10.000km. 1974god.

5 300 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 11:31 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se prodava Skoda fabia 2009 godina 1.4 TDI 80 hp

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:31 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Senator  ·  Tetovë

OPEL SENATOR B 3.0i 24V 150kw AVTOMATIK 1992god.

1 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 11:29 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tetovë

VW CADDY 2.0 SDI 51kw Reg. 2007god. "AVTOCENTAR"

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 11:28 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Express  ·  Tetovë

RENAULT EXPRESS 1.9 Dizel 40kw 96god. "AVTOCENTAR"

1 100 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 11:14 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup

AUDI A4 B8 2.0 TDI 2009 GOD ODLICNA SOSTOJBA

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:11 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Skoda Fabia 1.4tdi 2008god

3 550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:04 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vinicë

VW GOLF 7 1.6 tdi 2014 god registriran MK tabli

9 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:03 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Vinicë

OPEL ASTRA 1.6 cdti 110 ks 2019 godina

11 400 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:02 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vinicë

VW PASSAT 1.6 tdi 120 ks HIGH LINE

15 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:02 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q3  ·  Vinicë

AUDI Q2 1.6 tdi S- tronic DESIGN LUXE 2019 god

20 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:02 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  QUATTRO  ·  Vinicë

AUDI Q8 50 tdi S-Line Matrix Ambient 2020 godina

85 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:01 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Volkswagen Polo 1.0 NEUVEZENO

11 590 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 10:55 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Kumanovë

C3 1.4 ATES PLIN-SEGA REG-SO OPREMA-DOBAR

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:50 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Shkup  ·  Butel

AUDI Q5 3.0 TDI (239Ps) Automatik QUATRO S-LINE 2009‘’Go

12 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:45 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Kumanovë

SEAT LEON 1.6 TDI ������������NOV UVOZ CH FABRIKA !!!!

10 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:35 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  307  ·  Kumanovë

Peugeot 307 2.0 Hdi 100 Kw Auto Plac Zurich

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:32 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Frontera  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

OPEL FRONTERA B 2.2 DIZEL 2000 GOD

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:31 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Друг модел  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

SEAT ATECA 1.6 TDI 115 STYLE BUSINESS 2020 AUTO RISTESKI

15 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:27 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Shkup  ·  Butel

MERCEDES ML 320 CDI 4MATIC 2009 REDIZAJN TOP SOSTOJBA TOP

11 900 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Sot 10:19 Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Nissan Qashqai 1.5dci AutoMilano

14 950 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:18 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

OPEL CORSA E 2018 god NE UVEZENA

Viti: 2018
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 10:18 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW Tiguan 2.0tdi DSG 4Motion AutoMilano

28 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:17 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Renault Megane 1.5dci AutoMilano

10 550 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:17 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Seat Ibiza 1.0benzin AutoMilano

7 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Shkup  ·  Karposh

VW Caddy 1.9 TDI avtomatik

7 500 EUR Намалена цена

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:16 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Mercedes A180cdi AutoMilano

16 750 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione