Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | BMW 320 | Ohër

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Ohër , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | BMW 320 | Ohër ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

03 Pri 14:49 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Ohër

BMW 320 D 184 KS F30 AVTOMATIK 8G NAVI PDC - 13.MT Auto

14 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Pri 14:45 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Ohër

BMW 320 D 177 KS FEJSLIFT NOVA - 10..MT Auto

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Pri 11:11 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Ohër

BMW 3 2.0D 122 KS E90 PDC UNIKAT NOV UVOZ - 08.MT Auto

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 17:45 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Ohër

Bmw 320d e46

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Sht 14:35 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Ohër

BMW E46 320D

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Sht 21:10 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Ohër

BMW 320d

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 17:01 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Ohër

BMW E90 320D

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 11:22 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Ohër

BMW 320D Coupe 2009

7 300 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Sht 19:52 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Ohër

BMW 320D

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 18:18 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Ohër

BMW 320D za prodazba

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 22:37 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Ohër

BMW 320 XDrive

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
07 Mar 17:42 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Ohër

BMW 320 -05 TOP KAKO NOVO ALEK PRODADENA

5 599 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Jan 06:13 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Ohër

BMW 320d

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 23:07 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Ohër

BMW 320i

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Nën 17:04 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Ohër

BMW 320d 150ks mozna zamena

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Nën 13:48 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Ohër

BMW 320d e46 bez zabeleski za ljubiteli

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 07:58 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Ohër

BMW 320d 150ks mozna zamena

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Korr 00:37 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Ohër

BMW 320

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 21:07 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Ohër

Bmw 320 e46 -99

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Pri 20:36 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Ohër

BMW 320D 163 KS UVOZ AVSTRIA PERFEKTNO-06

5 980 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 17:12 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Ohër

BMW 320D

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Dhj 13:10 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Ohër

BMW E92 320d

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Dhj 01:03 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Ohër

BMW 320

7 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 15:02 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Ohër

BMW 320d

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 19:52 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Ohër

BMW 320d FACELIFT

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Tet 23:54 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Ohër

BMW 320 dizel

4 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Gush 12:53 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Ohër

BMW 320d redizajn 150ks

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Korr 11:45 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Ohër

BMW 320d E46 136hp

3 190 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 18:16 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Ohër

BMW 320d e46

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 15:32 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Ohër

BMW E 46 320D 170 KS FACELIFT -02

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Nën 20:12 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Ohër

BMW 320d -03

5 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Qer 23:00 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Ohër

BMW 320 D 150ks -02

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Pri 13:25 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Ohër

BMW 320 -05

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Pri 19:19 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Ohër

BMW 320d -02

4 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Dhj 00:25 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Ohër

BMW 320d -01

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Tet 18:03 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Ohër

BMW 320 -00

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Qer 23:34 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Ohër

BMW 320 -00

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW 320 | Ohër nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione