Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura | BMW

Seri 1 , 589
Seri 3 , 3277
Seri 5 , 2148
Seri 6 , 31
Seri 7 , 359
Seri 8 , 3
M-modele , 100
X-modele , 1250
Seri Z , 14
2002 , 2

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | BMW | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

05 Pri 17:30
Линк
Vetura  ·  BMW  ·  418  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

BMW 418d 2.0 150 hp 2016 AUTOMATIC

20 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:53
Линк
Vetura  ·  BMW  ·  116  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se prodava BMW 116d 2017 neuvezeno

17 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
14 Pri 18:48
Линк
Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Kriva Pallankë

BMW X3 2.0d 190ks XDrive 2020g LUXURY

34 990 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 00:14 Vetura  ·  BMW  ·  X5 M  ·  Shkup  ·  Karposh

bmw x5 5.0 d xdrive 400 ks inter guma

Viti: 2020
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:31 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

BMW E92

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:22
Линк
Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  640  ·  Shkup

BMW 640 XD GRAN COUPE PANORAMA VIRTUAL COCKPIT-16

35 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:07 Vetura  ·  BMW  ·  X6  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

BMW X6 X-DRIVE 3.0D M-PAKET | 2017

60 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:05 Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

BMW F10 520D | 2012 GOD

12 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:18 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

BMW X1 XDRIVE 2.0D 130KW 2011 AUTO KODEKS

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:03 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Shkup  ·  Butel

BMW 530.F10 3.0d 245 Ps "8G-Menjac Automatik" 2011 Godina "T

14 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:03
Линк
Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Shkup  ·  Ilinden

BMW X1 18d X-Drive Automatic 135.000km 2017 Godina

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 17:03
Линк
Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Shkup  ·  Ilinden

BMW X1 18d X-Drive Automatic 135.000km 2017 Godina

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 17:01 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X6  ·  Shkup  ·  Ilinden

BMW X6 X-Drive 3.0d M-Paket 2017 Godina

55 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 14:43
Линк
Vetura  ·  BMW  ·  525  ·  Koçan

BMW 5 E61 525D Touring

4 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 13:03 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Shkup  ·  Karposh

Bmw x5 3.0 xdrive 2017 sacuvana max

37 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:53 Vetura  ·  BMW  ·  116  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se prodava BMW 116d 2017 neuvezeno

17 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 10:35 Vetura  ·  BMW  ·  116  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

BMW 116D 2.0 116ks 2013

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:34 Vetura  ·  BMW  ·  318  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

SE PRODAVA BMW 318D 2.0 143ks 2007g

6 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:58 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Kumanovë

Bmw x1 1,8 od 2011g. i Bmw 116d . Od 2013g.

9 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:40 Vetura  ·  BMW  ·  316  ·  Shkup  ·  Çuçër-Sandevë

Bmw 316i / WV Beetle Buba

4 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:12 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Shkup  ·  Karposh

BMW.320.DIZEL.184.KS.8G 12.GOD.AUTOMATIC.KAKO.NOVO.FULL

12 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:43 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X4  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

BMW X4 3.0d xDrive Automatic 2014

26 999 EUR Намалена цена

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Dje 00:42 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  Друг модел  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

BMW iX xDrive 50 (523KS electro + 111,5kWh baterija)

88 500 EUR Намалена цена

Viti: 2022
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Dje 00:28 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Shkup  ·  Butel

Bmw GT 530d Gran Turismo full MOZE ZAMENA

15 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 23:10 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Gostivar

BMW X1 2.0d x-drive avtomat uvoz od Svajcarija

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 21:40 Vetura  ·  BMW  ·  330  ·  Kumanovë

BMW E90 330d 2007

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 20:48 Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Krushevë

BMW X1 18d

11 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 20:27 Vetura  ·  BMW  ·  420  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

BMW 420 GRAN COUPE M PAKET AUTOMATIC XDRIVE 2016 GOD

22 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 20:01 Vetura  ·  BMW  ·  418  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

BMW 2.0 418d 2016 AUTOMATIC

19 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 18:49 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Kriva Pallankë

BMW X1 2.0D 150KS AUTOMATIC 2019g

20 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Pri 18:48 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Kriva Pallankë

BMW X3 2.0d 190ks XDrive 2020g LUXURY

34 990 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Pri 02:06
Линк
Vetura  ·  BMW  ·  318  ·  Shkup  ·  Centar

SE PRODAVA BMW 318d REGISTIRANO CELA GODINA

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 21:31 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Shkup

BMW X5 - xDrive ' M-Paket

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 19:56 Vetura  ·  BMW  ·  420  ·  Shkup  ·  Karposh

BMW 420d F36 Grancoupe M-packet

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Pri 19:53
Линк
Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Tetovë

BMW X5

19 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 19:51
Линк
Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Tetovë

BMW X5

19 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 19:19 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Prilep

BMW 530e

18 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Pri 19:17 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Kumanovë

BMW X1 AUTOMATIK xDrive18d 2.0 11 AUTOPLAC ZAZO

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 17:53 Vetura  ·  BMW  ·  118  ·  Gjevgjeli  ·  Dojran

BMW 118d

15 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Pri 17:03 Vetura  ·  BMW  ·  318  ·  Manastir

BMW 318d Facelift

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 15:42 Vetura  ·  BMW  ·  118  ·  Shkup

BMW 118 d 2007 Redizajn

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Pri 15:40 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Manastir

se prodava

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 15:25
Линк
Vetura  ·  BMW  ·  325  ·  Shkup  ·  Centar

BMW 325D GT / M - Paket

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 12:26 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Shkup  ·  Ilinden

BMW X3 3.0d xDrive AUTOMATIC FACELIFT 2014 EURO6

23 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 12:26 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Shkup  ·  Ilinden

BMW X3 F25 LCI 2.0d xDrive X-LINE FACELIFT 2015

22 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Pri 11:57 Vetura  ·  BMW  ·  116  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

BMW F20 116D M SPORTLINE 2014 PERFEKTNO

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Pri 11:00
Линк
Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

SE PRODAVA BMW X5 3.0D 260KS 2018 EXCLUSIVE

47 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
12 Pri 19:33 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Shkup  ·  Aerodrom

BMW 520D

32 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Pri 15:36 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  525  ·  Shkup  ·  Karposh

BMW 525 2.0d 211ks touring avtomatic 2012/13g kako novo

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Pri 15:35 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Shkup  ·  Karposh

BMW X5 3.0D xdrive 235ks 2010g ful ekstra perfektno

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 14:32 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Shkup  ·  Karposh

Bmw X5 3.0xd 235ks E70 Full Oprema Reg

11 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 12:52 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Kumanovë

BMW X1 2014 avtomatik 8 facelift

13 EUR Намалена цена

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 11:34 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Kriva Pallankë

BMW 320D 184KS X-DRIVE AVTOMATIK 2013G NOVO PERFEKT AUTO

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | BMW | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione