Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | BMW | Ohër

Seri 1 , 6
Seri 3 , 74
Seri 5 , 42
Seri 6 , 1
Seri 7 , 7
M-modele , 6
X-modele , 17

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Ohër , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | BMW | Ohër ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 13:37 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Ohër

BMW 530D 2011

17 900 EUR Намалена цена

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:32 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  318  ·  Ohër

BMW 3er 318d Lounge 8G Automatic

16 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 17:43 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Ohër

������������BMW 530xd 4x4 LCI M-pack 2015������������

24 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Pri 14:49 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Ohër

BMW 320 D 184 KS F30 AVTOMATIK 8G NAVI PDC - 13.MT Auto

14 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Pri 14:45 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Ohër

BMW 320 D 177 KS FEJSLIFT NOVA - 10..MT Auto

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Pri 14:43 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Ohër

BMW X1 2.0D 143 KS X-LINE KOZA NAVI PDC FEJSLIFT -13.MT Auto

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Pri 14:41 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Ohër

BMW X1 2.0D 143 KS X-DRIVE NAVI 161000KM - 11.MT Auto

11 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Pri 14:40 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Ohër

BMW X1 2.0D 143 KS M-PAKET X-DRIVE - 11..MT Auto

11 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Pri 14:21 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  118  ·  Ohër

BMW 118 D 122ks koza nov uvoz 2007 MT Auto

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Pri 14:20 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Ohër

BMW 5 3.0D 204 KS F10 NAVI KOZA AVTOMATIK - 11..MT Auto

15 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Pri 11:11 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Ohër

BMW 3 2.0D 122 KS E90 PDC UNIKAT NOV UVOZ - 08.MT Auto

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Nën 14:40 Vetura  ·  BMW  ·  335  ·  Ohër

BMW E93 335i Twin turbo aut.

6 500 EUR

19 Sht 16:38 Vetura  ·  BMW  ·  X5 M  ·  Ohër

BMW X5 REDESIGN M PAKET 2008

14 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Sht 16:16 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Ohër

BMW X5 REDESIGN M PAKET 2008

14 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Gush 16:42 Vetura  ·  BMW  ·  318  ·  Ohër

BMW 318D e90

7 900 MKD

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 13:54 Vetura  ·  BMW  ·  550  ·  Ohër

BMW E60 550i

17 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Korr 13:05 Vetura  ·  BMW  ·  X4  ·  Ohër

BMW X4 dizel 2016

42 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Qer 19:46 Vetura  ·  BMW  ·  318  ·  Ohër

BMW 318D

8 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 14:38 Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Ohër

BMW X1 xdrive 2.0

13 399 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 16:38 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Ohër

BMW 530d vo odlicna sostojba

8 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 22:07 Vetura  ·  BMW  ·  318  ·  Ohër

Se prodava

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 17:45 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Ohër

Bmw 320d e46

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Pri 22:25 Vetura  ·  BMW  ·  318  ·  Ohër

BMW 318 prva boja registriran zelen karton

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Dhj 15:08 Vetura  ·  BMW  ·  730  ·  Ohër

BMW

111 MKD

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Nën 13:43 Vetura  ·  BMW  ·  730  ·  Ohër

BMW 730D F01 2010GOD

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Nën 22:39 Vetura  ·  BMW  ·  330  ·  Ohër

BMW Xd M-paket

7 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 14:35 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Ohër

BMW E46 320D

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Sht 21:10 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Ohër

BMW 320d

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 11:05 Vetura  ·  BMW  ·  318  ·  Ohër

Se prodava bmw e36 1.8 is 103kw 1994g

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Gush 21:32 Vetura  ·  BMW  ·  318  ·  Ohër

BMW 318 d

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 14:28 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Ohër

BMW X5 35D

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Qer 18:04 Vetura  ·  BMW  ·  318  ·  Ohër

bmw e36 318tds

1 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
08 Qer 16:29 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Ohër

Bmw X5 3.0i 2006

7 300 EUR Намалена цена

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Qer 15:03 Vetura  ·  BMW  ·  120  ·  Ohër

BMW f20 120d

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Pri 17:01 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Ohër

BMW E90 320D

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 11:22 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Ohër

BMW 320D Coupe 2009

7 300 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 22:17 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Ohër

BMW X5 35d xDrive

26 000 EUR Намалена цена

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Shk 03:51 Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Ohër

BMW 520 2006

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 15:46 Vetura  ·  BMW  ·  118  ·  Ohër

Bmw 118d facelift 2008

5 250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Shk 15:30 Vetura  ·  BMW  ·  330  ·  Ohër

Bmw 330d biturbo 2011

21 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Dhj 17:35 Vetura  ·  BMW  ·  525  ·  Ohër

Bmw 525 dizel 1998

1 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Dhj 14:39 Vetura  ·  BMW  ·  525  ·  Ohër

Bmw 525 dizel 1998

1 990 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Nën 23:47 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Ohër

BMW X5 Xdrive 3.5 d

15 500 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 02:35 Vetura  ·  BMW  ·  730  ·  Ohër

BMW 730

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Sht 19:52 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Ohër

BMW 320D

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 18:18 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Ohër

BMW 320D za prodazba

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 20:03 Vetura  ·  BMW  ·  318  ·  Ohër

BMW 318i 2.0 Dizel

2 600 MKD

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 00:39 Vetura  ·  BMW  ·  730  ·  Ohër

Bmw 730 D

15 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 21:45 Vetura  ·  BMW  ·  330  ·  Ohër

Bmw 330 Xdrive

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Mar 01:14 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Ohër

BMW 530d e39 facelift 2001 common rail 193ks

2 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW | Ohër nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione