Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Kia | Ohër

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Ohër , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Kia | Ohër ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

19 Pri 18:27 Auto sallon Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Ohër

KIA CEED 1.6 CRDI 90 KS ECO 70000 KM !!! - 12..MT Auto

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
03 Pri 15:04 Auto sallon Vetura  ·  Kia  ·  Soul  ·  Ohër

KIA SOUL 1.6 CRDI 128 KS 160000KM NOV UVOZ -10.MT Auto

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Pri 11:17 Auto sallon Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Ohër

KIA CEED 1.6 CRDI 90 KS NOV UVOZ PERFEKTNA - 09.MT Auto

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Pri 10:59 Auto sallon Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Ohër

Kia Ceed 1.6 CRDI 90 ks 120000km 08..MT Auto

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Nën 17:06 Vetura  ·  Kia  ·  Друг модел  ·  Ohër

kia avela benzin/gas godina 2000 vo dobar sostojba

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Tet 12:04 Vetura  ·  Kia  ·  Optima  ·  Ohër

KIA OPTIMA (biznis limuzina od prv gazda)

10 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Sht 19:19 Vetura  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Ohër

Kia Sportage 2.0 CRDi 4x4

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Sht 14:52 Vetura  ·  Kia  ·  Optima  ·  Ohër

KIA OPTIMA (biznis vozilo od prv gazda so realni km)

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Gush 23:27 Vetura  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Ohër

Kia Sportage 2.0 CRDi 4x4

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Pri 14:37 Vetura  ·  Kia  ·  Carnival  ·  Ohër

Kia Carnival 2.9 itno

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 14:23 Vetura  ·  Kia  ·  Carnival  ·  Ohër

Kia Carnival 2.9 itno

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Pri 13:41 Vetura  ·  Kia  ·  Rio  ·  Ohër

Kia Rio registrirana do 11.09.2022 so zelen karton

4 250 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Korr 16:52 Vetura  ·  Kia  ·  Carens  ·  Ohër

SE PRODAVA POVOLNO AVTOMOBIL KIA

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Korr 01:08 Vetura  ·  Kia  ·  Carens  ·  Ohër

Prv sopstvenik

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Tet 19:27 Vetura  ·  Kia  ·  Sorento  ·  Ohër

Kia Sorento

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 11:50 Vetura  ·  Kia  ·  Sorento  ·  Ohër

Kia Sorento 2.5CRDI 4×4 -08 ALEK PRODADEN

6 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Pri 22:44 Vetura  ·  Kia  ·  Sorento  ·  Ohër

Kia Sorento 2.5 crdi top sostojba

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Pri 12:54 Vetura  ·  Kia  ·  Carens  ·  Ohër

Kia Carens 1.7 crdi

17 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Mar 19:15 Vetura  ·  Kia  ·  Sorento  ·  Ohër

Kia Sorento

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Tet 19:19 Vetura  ·  Kia  ·  Sorento  ·  Ohër

KIA SORENTO

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Gush 07:03 Vetura  ·  Kia  ·  cee´d Sporty Wagon  ·  Ohër

KIA CEED SW 1.4 -09

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
19 Korr 16:07 Vetura  ·  Kia  ·  Sorento  ·  Ohër

Kia Sorento

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Shk 01:02 Vetura  ·  Kia  ·  Sorento  ·  Ohër

Kia Sorento 2.5CDTI 143KS

5 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 12:41 Vetura  ·  Kia  ·  Pride  ·  Ohër

Kia Pride -96

900 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Kia | Ohër nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione