Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Kia | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Kia | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

13 фев. 12:41 Авто плац Автомобили  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Охрид

KIA CEED 1.6 CRDI 90 KS NOV UVOZ PERFEKTNA - 09.MT Auto

5 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
13 фев. 12:12 Авто плац Автомобили  ·  Kia  ·  Soul  ·  Охрид

Kia Soul 1.6crdi 128ks 168000km nov 2010 MT Auto

5 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
13 фев. 12:05 Авто плац Автомобили  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Охрид

Kia Ceed 1.6 CRDI 90 ks 120000km 08..MT Auto

5 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
27 ноем. 17:06 Автомобили  ·  Kia  ·  Друг модел  ·  Охрид

kia avela benzin/gas godina 2000 vo dobar sostojba

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
29 окт. 12:04 Автомобили  ·  Kia  ·  Optima  ·  Охрид

KIA OPTIMA (biznis limuzina od prv gazda)

10 600 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
15 септ. 19:19 Автомобили  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Охрид

Kia Sportage 2.0 CRDi 4x4

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
07 септ. 14:52 Автомобили  ·  Kia  ·  Optima  ·  Охрид

KIA OPTIMA (biznis vozilo od prv gazda so realni km)

12 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
28 авг. 23:27 Автомобили  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Охрид

Kia Sportage 2.0 CRDi 4x4

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
05 апр. 14:37 Автомобили  ·  Kia  ·  Carnival  ·  Охрид

Kia Carnival 2.9 itno

3 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
05 апр. 14:23 Автомобили  ·  Kia  ·  Carnival  ·  Охрид

Kia Carnival 2.9 itno

3 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
04 апр. 13:41 Автомобили  ·  Kia  ·  Rio  ·  Охрид

Kia Rio registrirana do 11.09.2022 so zelen karton

4 250 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
24 јул. 16:52 Автомобили  ·  Kia  ·  Carens  ·  Охрид

SE PRODAVA POVOLNO AVTOMOBIL KIA

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
21 јул. 01:08 Автомобили  ·  Kia  ·  Carens  ·  Охрид

Prv sopstvenik

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 20 000 - 24 999
15 окт. 19:27 Автомобили  ·  Kia  ·  Sorento  ·  Охрид

Kia Sorento

7 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
30 апр. 11:50 Автомобили  ·  Kia  ·  Sorento  ·  Охрид

Kia Sorento 2.5CRDI 4×4 -08 ALEK PRODADEN

6 499 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
28 апр. 22:44 Автомобили  ·  Kia  ·  Sorento  ·  Охрид

Kia Sorento 2.5 crdi top sostojba

6 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
17 апр. 12:54 Автомобили  ·  Kia  ·  Carens  ·  Охрид

Kia Carens 1.7 crdi

17 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 110 000 - 119 999
26 мар. 19:15 Автомобили  ·  Kia  ·  Sorento  ·  Охрид

Kia Sorento

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
13 окт. 19:19 Автомобили  ·  Kia  ·  Sorento  ·  Охрид

KIA SORENTO

Година: 2007
Километража: 10 000 - 14 999
12 авг. 07:03 Автомобили  ·  Kia  ·  cee´d Sporty Wagon  ·  Охрид

KIA CEED SW 1.4 -09

6 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 60 000 - 64 999
19 јул. 16:07 Автомобили  ·  Kia  ·  Sorento  ·  Охрид

Kia Sorento

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
13 фев. 01:02 Автомобили  ·  Kia  ·  Sorento  ·  Охрид

Kia Sorento 2.5CDTI 143KS

5 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
23 септ. 12:41 Автомобили  ·  Kia  ·  Pride  ·  Охрид

Kia Pride -96

900 ЕУР

Година: 1996
Километража: 0 - 4 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Kia | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации