Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura | Peugeot 2008

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Peugeot 2008 | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 14:38 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Peugeot 2008 1.5hdi AutoMilano

16 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:42 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Ohër

Peugeot 2008 1.5 Blue-HDi

12 850 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:33 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Ohër

Peugeot 2008 1.2vti

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:15 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Peugeot 2008 1.6hdi AutoMilano

10 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 12:37 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shkup  ·  Ilinden

PEUGEOT 2008 1.2I PURETECH 2018G

11 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 07:10 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Veles

Peugeot 2008 1.6 e-hdi allure 2015 navi

9 600 EUR Намалена цена

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Pri 16:37 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

PEUGEOT 2008 1.6 e-HDi Crossway UNIKAT

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Pri 15:22 Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shkup  ·  Aerodrom

PEUGEOT 2008 1.2 PURE TECH ALUREE PREMIUM KUPEN MK -21

18 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
14 Pri 13:16 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

PEUGEOT 2008 1.4HDI 50kw SERVISNA KNISKA

9 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Pri 09:46 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

PEUGEOT 2008 1.5 BLUE HDI 100KS PROIZVEDENO 2020 BUSINESS

15 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Pri 09:40 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

PEUGEOT 2008 1.5 BLUE HDI 100KS PROIZVEDENO 2019 BUSINESS

11 300 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Pri 09:47 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

PEUGEOT 2008 CROSSOVER 1.5 BLUEHDI 100 ALLURE BUSINESS

16 990 MKD

Viti: 2020
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Pri 09:58 Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

PEUGEOT 2008 1.6eHDi 92hp 2015/16g

11 290 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Pri 10:05 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Peugeot 2008 Crossover 1.5 hdi120 HP avtomatik

13 899 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Pri 18:49 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Peugeot 2008 Allure CROSSOVER 1.5 bluehdi 120 AVTOMATIK

13 899 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Pri 15:15 Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shtip

Peugeot 2008 1.5 BLUEHDI 130 S&S AUTO ALLURE BUSINESS

22 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Pri 15:58 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Veles

PEUGEOT 2008 1.2i-STYLE-2016g

8 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Pri 08:49 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Veles

PEUGEOT 2008 1.6 e-hdi-TITANE-NAVI-PANORAMA

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Mar 21:22 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Peugeot 2008 1.6hdi avtomatik 2014

10 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Mar 09:29 Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shtip

Peugeot 2008 1.5 BlueHDi Allure Virtual Navi

19 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Mar 00:00 Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Peugeot 2006

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Mar 22:17 Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Peugeot 2008 1.6eHDi 92hp 2015g 150oooKM

11 190 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Shk 16:41 Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shkup  ·  Butel

Peugeot 2008

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Jan 08:33 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Koçan

Peugeot 2008 crossover 1.5bluehdi 100hp

12 200 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Jan 09:52 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Kriva Pallankë

Peugeot 2008 1.5 BlueHdi 100ks 2021g

16 290 EUR Намалена цена

Viti: 2021
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Dhj 11:58 Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Peugeot 2008 1.6 blue HDI active

12 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Dhj 15:20 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shkup  ·  Aerodrom

PEUGEOT 2008 1.4 HDI 2014 EU5 (AUTO ZVEKI)

8 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 21:11 Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shkup  ·  Centar

PEUGEOT 2008, 1.6 e-hdi ALLURE

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Nën 22:35 Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Strugë

Peugeot 2008 Allure

9 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Tet 10:42 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

PEUGEOT 2008 1.6 blue HDI active Jimauto group

11 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Sht 17:50 Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shkup  ·  Ilinden

PEUGEOT 2008

11 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Gush 06:37 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Kriva Pallankë

PEUGEOT 2008 ALLURE 1.5 BLUEHDI 100KS NAVI LED 2019 VIP AUTO

13 600 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Maj 16:09 Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Kumanovë

Peugeot 2008 1.6 VTI allure 2013

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Maj 17:19 Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Kavadar

Peugeot 2008 2018

14 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Mar 14:51 Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Prilep

Peugeot 2008 HDi

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Jan 23:03 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Kriva Pallankë

Peugeot 2008 1.6BlueHdi 120ks Euro6B 2016 allure

10 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Korr 08:35 Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shkup  ·  Karposh

Peugeot 2008

14 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Jan 19:18 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Kriva Pallankë

PEUGEOT 2008 1.6BLUEHDI 95KS ALLURE AVTOM VIP AUTO

10 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
15 Nën 19:59 Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Veles

PEUGEOT 2008 1.4HDI 2015

9 500 MKD

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Tet 20:18 Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Tetovë

Peugeot Partner 1,9 Termoking

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 10:09 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Kriva Pallankë

PEUGEOT 2008 1.6 e-HDI 115 KS ALURE NAVI VIP AUTO

9 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Korr 11:18 Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Kumanovë

Peugeot 2008

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 10:25 Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shkup

Peugeot 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Gush 15:37 Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shkup  ·  Karposh

Peugeot -08 Allure 120 КС

16 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Peugeot 2008 | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione