Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura | Peugeot

1007 , 17
106 , 172
107 , 89
108 , 1
2008 , 45
204 , 2
205 , 41
206 , 1092
207 , 539
208 , 62
3008 , 73
301 , 11
305 , 4
306 , 247
307 , 1034
308 , 352
309 , 8
4007 , 28
4008 , 1
404 , 3
405 , 47
406 , 178
407 , 484
5008 , 27
504 , 1
505 , 1
508 , 69
605 , 4
607 , 98
806 , 14
807 , 39
Bipper , 22
Boxer , 41
Expert , 32
J5 , 2
Partner , 281
RCZ , 4

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Peugeot | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

13 Pri 08:33
Линк
Vetura  ·  Peugeot  ·  307  ·  Tetovë

Peugeot 307 1.6 Hdi

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:07
Линк
Vetura  ·  Peugeot  ·  5008  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Peugeot 5008 2.0 hdi(150hp)*Allure*Kako Nov-12g.����

6 799 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:05
Линк
Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Peugeot 308 SW 1.6-blue hdi*Allure*Full Oprema-16g.

8 590 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Dje 21:08
Линк
Vetura  ·  Peugeot  ·  206  ·  Shkup  ·  Butel

se prodava pezo 206!!

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:07
Линк
Vetura  ·  Peugeot  ·  5008  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Peugeot 5008 2.0 hdi(150hp)*Allure*Kako Nov-12g.����

6 799 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:05 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Peugeot 308 SW 1.6-blue hdi*Allure*Full Oprema-16g.

8 590 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:04
Линк
Vetura  ·  Peugeot  ·  208  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Peugeot 208 1.4hdi(68hp)*Allure*Perfektno-13g.

6 290 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:32 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

PEUGEOT 308 1.5 BLUEHDI 100 PREMIUM 2020 AUTO RISTESKI

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 19:28 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

PEUGEOT 308 1.5 BLUEHDI 130 PREMIUM 2021 AUTO RISTESKI

Viti: 2021
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 19:15 Vetura  ·  Peugeot  ·  Partner  ·  Manastir

Peugeot Partner 1.4 75hp 2007g Benzin/Plin Neuvezeno !!!

2 599 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:07 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

PEUGEOT 3008 1.5 HDI ACTIVE BUSINESS 2021 AUTO RISTESKI

Viti: 2021
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 18:49 Vetura  ·  Peugeot  ·  207  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodava Peugeot 207 SV

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 15:31 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

PEUGEOT 508 15 HDI 130 AUTOMATIC ALLURE 2019 AUTO RISTESKI

16 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 15:08 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

PEUGEOT 1.6 HDI | 2015GOD

9 100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:30 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

PEUGEOT 308 1.6 HDI 90ks 2009g PANORAMA

5 150 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:11 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  208  ·  Shkup  ·  Aerodrom

PEUGEOT 208 STYLE 1.2 PURE TECH 82HP 11/2017

7 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:30 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Shkup

Peugeot 308 1.6 BlueHDi *Allure*

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Dje 11:26 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Vinicë

PEUGEOT 308 PREMIUM 1.5 hdi 2019 godina

11 600 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:40 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Shkup

PEUGEOT 508 1.6 eHDI 84KW 115KS 2011 GODINA

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:09 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Shkup  ·  Ilinden

PEUGEOT 508 1.5 BLUEHDI 130KS 2019

19 550 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 10:08 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shkup  ·  Ilinden

PEUGEOT 2008 1.2I PURETECH 2018G

11 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:57 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Kriva Pallankë

PEUGEOT 3008 ALLURE 2.0 BLUEHDI 150KS LED PANORAMA VIP AUTO

21 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:44 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Peugeot 2008 1.5hdi AutoMilano

16 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 09:37 Vetura  ·  Peugeot  ·  307  ·  Ohër

Се продава Peugeot 307 1.4 HDI

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 08:36 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  208  ·  Shkup

PEUGEOT 208 1.4hdi.GT-LINE.FULL.NOVO.AVTO NIKI

7 590 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 00:03 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

PEUGEOT 2008 1.5 BLUE HDI 130KS 2021 ALLURE AUTOMATIC

19 700 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Pri 20:29 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Peugeot 2008 Allure CROSSOVER 1.6 hdi 100H

13 399 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Pri 19:49 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Peugeot 3008 CROSSOVER 1.5 hdi 130H AVTOMATIK

Viti: 2020
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Pri 16:47 Vetura  ·  Peugeot  ·  208  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

PEUGEOT 208 1.6 BLUE HDI EURO 6 SERVISNA KNISKA

8 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
17 Pri 16:37 Vetura  ·  Peugeot  ·  208  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

PEUGEOT 208 1.4 HDI 2014

6 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Pri 16:27 Vetura  ·  Peugeot  ·  208  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Се продава Peugeot 208 1.6 BlueHDi

8 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Pri 15:47 Vetura  ·  Peugeot  ·  5008  ·  Shkup  ·  Karposh

PEUGEOT 5008 - Allure / 1.6 Blue HDI - Automatic /2018 god

20 690 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Pri 15:27 Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shkup  ·  Aerodrom

PEUGEOT 2008 1.2 PURE TECH ALUREE PREMIUM KUPEN MK -21

18 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
17 Pri 14:16 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

PEUGEOT 2008 1.6 e-HDi Crossway UNIKAT

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Pri 13:09 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

PEUGEOT 3008 1.6HDI 84KW 94000KM Allure

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
17 Pri 10:08 Vetura  ·  Peugeot  ·  307  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Peugeot 307 2.0 hdi 2005g registrirano ful opremeno

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 09:49 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Koçan

PEUGEOT 3008 1,6 HDI 110 KS PREMIUM PERFEKTNA!

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Pri 09:47 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  207  ·  Koçan

PEUGEOT 207 1,4 BENZIN-PLIN FABRICKI 2009 GOD !

3 150 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 09:39 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

PEUGEOT 2008 1.5 BLUE HDI 100KS PROIZVEDENO 2019 BUSINESS

11 300 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Pri 09:30 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

PEUGEOT 2008 1.5 BLUE HDI 100KS PROIZVEDENO 2020 BUSINESS

15 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Pri 09:29 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  208  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

PEUGEOT 208 1.5 BLUE HDI 100KS PROIZVEDENO 2019 PREMIUM

8 100 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Pri 09:29 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

PEUGEOT 3008 1.6 BLUE HDI 120KS PROIZVEDEN 2018 EAT6 ALLURE

18 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Pri 07:48 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

PEUGEOT 2008 1.4HDI 50kw SERVISNA KNISKA

9 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Pri 23:19 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  Bipper Tepee  ·  Shkup

PEUGEOT BIPER TEPEE 2011 GOD FUL OPREMA FABRIKA

5 499 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Pri 20:46 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Shkup

PEUGEOT 308 1.6 HDI 2014 GOD FUL OPR FABRIKA

8 888 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 19:32 Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Manastir

PEUGEOT 508 1.6 E-Hdi 110h 2011g TOP SOSTOJBA !!!

6 299 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 18:55 Vetura  ·  Peugeot  ·  208  ·  Shkup  ·  Butel

Peugeot 1.4 benzin

6 050 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 15:41 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  5008  ·  Ohër

Peugeot 5008 2.0 HDi automatic 7 седишта

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 13:42 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Ohër

Peugeot 2008 1.5 Blue-HDi

12 850 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Pri 13:36 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Ohër

Peugeot 308 1.6 HDi 120 ks, 2016 god.

10 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 13:34 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  5008  ·  Ohër

Peugeot 5008 2.0 Blue-HDi GT

26 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 13:33 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Ohër

Peugeot 2008 1.2vti

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Pri 13:30 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Ohër

Peugeot 3008 1.6 Blue-HDi Business

19 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Peugeot | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione