Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Shkup

Audi , 148
BMW , 8
Ford , 2
Peugeot , 2
Citroën , 1
Opel , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi a6 , kategori Vetura , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: Audi a6 | Të gjitha | Vetura | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

07 Maj 13:29 ,

Audi a6 3.0 tdi qwatro 245ps

19 000 MKD

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Maj 12:18 Shitorja ,

KUPUVAM AVTOMOBILI -00 -15 PLAKAM VEDNAS

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
05 Maj 10:28 ,

Audi A6 2.5 TDI S line

840 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Maj 10:45 Shitorja ,

OPEL ZAFIRA 1.7 CDTI.EURO 5.2010g.FULL.AVTO NIKI

4 890 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Pri 17:46 Shitorja ,

Audi A6 3.0 Quattro 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 11:58 ,

Prodavam Audi A6 3.0 S-Line Quattro Black edition

22 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Pri 09:40 Shitorja ,

OPEL CORSA D 1.4 benz FULL NOVO AVTO NIKI UNIKAT

3 790 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Pri 09:39 Shitorja ,

VW PASSAT 1.9 TDI REGISTRIRAN -08 AVTO NIKI

5 490 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Pri 09:49 Shitorja ,

OPEL MERIVA 1.7 CDTI KLIMATRONIC -07 AVTO NIKI

2 899 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Pri 09:48 Shitorja ,

BMW 320dizel.unikat.KLIMATRONIK.FULL.AVTO NIKI.

5 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Pri 11:07 Shitorja ,

FORD FIESTA 1.4TDCI FULL -08 AVTO NIKI PERFEKTNA

3 000 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Pri 09:56 Shitorja ,

AUDI A6 2.0 TDI (D)

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 09:50 Shitorja ,

AUDI A6 3.0 TDI (D)

17 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 21:30 ,

MERCEDES E250 CDI BI•TURBO AMG LIMITED EDITION NoVO -10 !

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Pri 09:06 Shitorja ,

Audi A6 2.0 TDI 177ks

15 490 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Pri 21:59 ,

Audi A4 2.0 Tdi Full Oprema

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 14:13 ,

Bmw X5 3.0d 235ks X drive full oprema individual novo 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Mar 14:18 Shitorja ,

AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO REG MOZE ZAMENA ILI NA RATI

6 990 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Mar 13:29 Shitorja ,

Bmw x6 3.5 xDrive ne uvezuvan 2009

27 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 18:18 ,

Audi A6 3.0TDI BUSINESS PERFEKTNA SOSTOJBA

20 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Mar 23:54 ,

Audi A6 3.0TDI V6 BUSINESS PERFEKTNA SOSTOJBA

20 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Shk 18:32 ,

AUDI A6 3.0 TDI 245KS BUSSINES -12

23 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Shk 04:15 ,

AUDI A6 30 TDI -07

13 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Jan 12:27 ,

Golf 6 / 2.0 TDI / DSG / Highline / 2012

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Jan 10:58 ,

AUDI A6 2.7 TDI FACELIFT BESPREKORNO

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Dhj 01:17 ,

Audi A6

99 999 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Nën 10:06 Shitorja ,

AUDI A6 2.7 TDI 180PS

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 18:39 Shitorja ,

Audi A6 3.0 TDi mozna zamena

16 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Sht 15:23 Shitorja ,

BMW 116 TWIN TURBO SPORT 100000km -15

10 399 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Qer 12:30 ,

Audi A6 3.0 Quatro -15

33 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Qer 18:29 ,

Audi A6

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 11:41 ,

Audi A6 2.5 tdi

1 599 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 10:16 Shitorja ,

Audi A6 2.5 tdi

1 499 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Pri 17:28 ,

Audi A6 2.0

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 13:28 ,

Audi A6 2.0

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 22:26 ,

AUDI A6 2.4 180hp

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 12:50 ,

AUDI A6 2.7TDI 8-GT ///S-LINE BESPREKORNA SOSTOJBA

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 09:18 ,

BMW 520d facelift

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 05:12 ,

Audi A6

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 05:12 ,

Audi A6

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 16:16 ,

AUDI A6

1 100 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Nën 11:49 ,

Audi s-line

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Tet 10:00 Shitorja ,

Audi A3 A4 GOLF 5 PASSAT OCTAVIA KUPUVAM VW

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Tet 13:03 ,

AUDI A6 3.0 QUATTRO

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 05:31 ,

Audi A6

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Tet 08:54 ,

AUDI A6 2.7TDI

6 399 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Tet 14:44 ,

Audi A6 Competition ABT

44 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Sht 18:40 ,

Audi A6 2.5tdi

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj Audi a6 | Të gjitha | Vetura | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione