Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura | Audi A3

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Audi A3 | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

05 Pri 19:49
Линк
Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Centar

Audi A3 се продава

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:19
Линк
Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

AUDI A3 SPORTBACK 1.6 TDI 116KS 2018 FACELIFT

16 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Shk 07:01
Линк
Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup

AUDI A3 g-tron

16 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 19:44 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

AUDI A3 30TDI 115KS PROIZVEDENO 2019 SPORT S-TRONIC

15 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:28 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Ohër

Audi A3 1.9tdi 105ks sportback facelift 2010 MT Auto

6 999 EUR Намалена цена

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:08 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Audi A3 1.6tdi 105ks.2013g.

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:57 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Audi A3 1.9 TDI S line 2008

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:55 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup

AUDI A3 1.9 TDI 77KW PROIZVEDENO 2009 GODINA

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:53 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Butel

Audi A3 Sline

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:11 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Ilinden

AUDI A3 1.6 TDI FACELIFT REGISTRIRAN/SERVISIRAN 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:19 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

AUDI A3 SPORTBACK 1.6 TDI 116KS 2018 FACELIFT

16 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:10 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

AUDI A3 1.6TDI115KS 6MT ULTRA 2015/2016G

13 490 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:09 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

AUDI A3 1.6TDI115KS 6MT ULTRA 2015/2016G

13 490 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:11 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Ohër

AUDI A3 - Prva boja...Registrirano

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:21 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Audi A3 1.6 TDI 77 kw 2014 god

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Pri 14:03 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Kriva Pallankë

Audi A3 2.0TDi 140ks 6brzini FACELIFT *M0ZNOST NA RATI* - 11

7 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 14:03 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Kriva Pallankë

Audi A3 2.0TDi 140ks S-LINE FACELIFT *MOZNOST NA RATI* - 10

8 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 12:56 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

AUDI A3 1.6TDI 105KS PERFEKTNA

7 850 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Pri 11:30 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Kërçovë

Audi A3 2000 1.9 TDI

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 15:57 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

AUDI A3 1.9TDI 77KW 2007 GODINA PERFEKTNO

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 18:51 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Audi A3 Limousine 30 TDI 2019 god. neuvezeno

22 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Pri 18:00 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Audi A3 1.6 tdi 2011god-MOBIL STEF

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 11:48 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Kriva Pallankë

Продавам : AUDI A3 - 1.6 tdi

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Pri 09:03 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Kriva Pallankë

AUDI A3 2.0 TDI SPORTBECK 140KS.6-BRZINI DINAMIK OPREMA

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Pri 16:00 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Karposh

Prodavam Audi A3 1.6 Prv Gazda

6 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Pri 15:22 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shtip

Audi A3 1.6

1 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 20:57 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Kriva Pallankë

AUDI A3 2.0 TDI 103 KW 140 KS 2009 COMMON RAIL FACELIF

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 14:37 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup

AUDI A3 1.6TDI XENON FACELIVT-10

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 19:49 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Centar

Audi A3 се продава

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Pri 19:30 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Centar

AUDI A3 2.0 TDI 2007 SPORTBACK

4 400 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
04 Pri 20:31 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shtip

Audi A3 1.6 TDI 110HP Sportback

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Pri 13:01 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Kumanovë

Audi A3 1.9 tdi cipirano

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 11:04 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Ohër

Audi A3 1.9tdi 105ks sportback facelift 2009 MT Auto

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Pri 16:59
Линк
Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Audi A3 1.9 TDI

5 400 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Pri 15:43 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Ohër

Audi A3 2.0 TDI Ambiente SEDAN

15 400 MKD

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 14:18 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup

Otkupuvam avtomobili, Vo bilo kakva sostojba .. Samo SKOPJE.

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Pri 11:01 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Otkup vozila sekakva sostojba

6 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
02 Pri 05:39 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup

Audi a3

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 05:34 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Gostivar

AUDI A3 2.0 TDI AVTOMATIK UVOZ OD SVAJCARIA EXTRA

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Pri 22:20 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Kriva Pallankë

AUDI A3 2.0 TDI SPORTBECK DINAMIK LINE OPREMA

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Pri 17:43 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Audi A3 2009����

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 16:29 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Audi A3 2005 dizel

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 19:25 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shtip

Audi A3 2.0 TDI

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Mar 18:10 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Karposh

Audi A3 1.4T 2009 god

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
31 Mar 16:24
Линк
Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Manastir

Se prodava

2 150 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 12:37 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Audi A3 automatic

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Mar 11:59 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup

Audi A3 2.0 tdi 103kw 140ks 2009

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Mar 13:09 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Audi

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Mar 21:10 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Centar

Prodavam Audi A3 1.6 benzin prv gazda

9 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Mar 19:30 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Audi A3 1.6 Tdi 2019 godina Euro6 Registrirano

17 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Mar 19:19 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Ohër

AUDI A3 105ks

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Mar 10:38 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Avto Dado Skopje

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
26 Mar 19:38 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Sveti Nikollë

Audi A3

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Audi A3 | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione