Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Toyota | Ohër

Auris , 1
Avensis , 1
Aygo , 5
Carina , 1
Corolla , 2
Hilux , 1
RAV 4 , 4
Verso , 1
Yaris , 4

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Ohër , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Toyota | Ohër ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

03 Pri 14:35 Auto sallon Vetura  ·  Toyota  ·  Aygo  ·  Ohër

TOYOTA AYGO 1.0 60 KS 144000KM UVOZ CH- 09.MT Auto

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Pri 11:08 Auto sallon Vetura  ·  Toyota  ·  Aygo  ·  Ohër

Toyota Aygo 1.0 70ks 102000km Germany 2007 MT Auto

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Pri 10:54 Auto sallon Vetura  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Ohër

Toyota Yaris 1.0 70ks 160000km uvoz CH 2007 MT Auto

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Mar 15:55 Vetura  ·  Toyota  ·  Aygo  ·  Ohër

TOYOTA AYGO 1.0 VVT-I SO SAMO 24500KM(NEUVEZEN)

9 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Nën 11:01 Vetura  ·  Toyota  ·  Hilux  ·  Ohër

Mahindra Goa pikap4*4

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Maj 09:51 Vetura  ·  Toyota  ·  Aygo  ·  Ohër

TOYOTA AYGO 1.0VVT-I SO SAMO 15000KM(NEUVEZENA)

10 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Mar 10:58 Vetura  ·  Toyota  ·  Verso  ·  Ohër

Toyota verso

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 06:51 Vetura  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Ohër

Toyota Corolla Verso

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Nën 21:27 Vetura  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Ohër

Toyota Rav4

5 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Jan 08:46 Vetura  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Ohër

Toyota Rav 4

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 11:51 Vetura  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Ohër

Toyota Rav4 -07

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Tet 14:36 Vetura  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Ohër

Toyota Yaris 1.0 -06..PRODADENA

4 299 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Qer 10:28 Vetura  ·  Toyota  ·  Carina  ·  Ohër

Prodavam kola

48 000 MKD

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 02:43 Vetura  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Ohër

KUPUVAM ODLICNO SOCUVANO VOZILO

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Tet 09:48 Vetura  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Ohër

Toyota Yaris 1.0vvti -06 PRODADENA

3 299 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Sht 16:28 Vetura  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Ohër

JEEP Toyota RAV4 2.2 full oprema

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 16:11 Vetura  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Ohër

Toyota Corolla 1.4 D4D mozna zamena itno

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
09 Shk 11:58 Vetura  ·  Toyota  ·  Aygo  ·  Ohër

Toyota Aygo vo odlicna sostojba

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Shk 12:04 Vetura  ·  Toyota  ·  Avensis  ·  Ohër

Toyota Avensis prv sopstvenik

7 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Dhj 13:08 Vetura  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Ohër

TOYOTA YARIS 1.0 ALEK PRODADENA

3 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Mar 20:27 Vetura  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Ohër

Toyota Auris -11

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 70 000 - 74 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Toyota | Ohër nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione