Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura | Toyota Auris

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Toyota Auris | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 12:09 Vetura  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Shkup  ·  Centar

Toyota Auris

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Online
Dje 12:43 Vetura  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Shkup  ·  Centar

Toyota Auris 1.33 terra 2018 kupena vo toyota mk 83 000

14 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 12:42 Vetura  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Shkup  ·  Centar

Toyota Auris 1.33 terra 2018 kupena vo toyota mk 83 000

14 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 08:40 Auto sallon Vetura  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Manastir

TOYOTA AURIS 1.4 D4D--DIZEL--MODEL 2008--NOVO VOZILO!!!!

5 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 09:00 Auto sallon Vetura  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Veles

Toyota Auris Sport 2.2 D4D AKCIJA -A.C Avto Alex

4 580 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Pri 10:24 Vetura  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Probishtip

Se prodava Toyota Auris D4D 2.0 2009g

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Pri 12:57 Vetura  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Shkup  ·  Karposh

Toyota Auris 1.4 D-4D, 114.000 km

10 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
06 Pri 14:06 Vetura  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Strumicë

Се продава автомобил во многу добра состојба

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Nën 00:40 Vetura  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Shkup  ·  Centar

prodavam Auris

10 200 MKD

12 Tet 13:41 Vetura  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Shtip

Toyota Auris 2008 2.2 177ks dizel

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Sht 13:27 Vetura  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Toyota Auris 2019 1.6 benzin neuvezen

13 290 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Gush 11:55 Vetura  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Shtip

TOYOTA AURIS 2007 g. 2.2 177 ks

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Gush 13:12 Vetura  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Manastir

Toyota Auris

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Korr 14:50 Vetura  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Kumanovë

TOYOTA AURIS 1.4 D-4-D 90 ks Dizel

5 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Maj 20:43 Vetura  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Veles

Toyota Auris

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 21:05 Vetura  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Kumanovë

Toyota Auris 2.0 D4D

4 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Pri 22:05 Vetura  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Veles

TOYOTA AURIS 2.0 126KS 2008

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Jan 06:32 Vetura  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Veles

Prodavam Toyota Auris

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Dhj 16:19 Vetura  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Shkup  ·  Karposh

Toyota Auris Japonsko proizvodstvo uvezena od Danska

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 16:28 Vetura  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Shkup  ·  Karposh

Toyota Auris 1.4D. Terra. PRV SOPSTVENIK

13 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Korr 10:56 Vetura  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

TOYOTA AURIS 1.4 D4D

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Maj 15:33 Auto sallon Vetura  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Kriva Pallankë

Toyota Auris 1.4 D4D 90hp basis Invest Auto 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Pri 19:57 Vetura  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Veles

Toyota Auris 2009

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Mar 13:22 Vetura  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Vinicë

TOYOTA AURIS 2.0/D 2008

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 09:50 Vetura  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Kërçovë

Toyota Auris 2.2d cat diesel

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Jan 12:39 Auto sallon Vetura  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Shkup  ·  Butel

Ekstra Toyota Auris 2012 full zimski gumi registrirana

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
27 Qer 14:35 Vetura  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Prilep

Toyota Auris 2.0 d4d 2009 navi

5 555 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Qer 18:56 Vetura  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Toyota Auris 2.0 D4D 2010 125ks

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 22:50 Vetura  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Toyota Auris 2.0 D4D 125ks

5 555 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 09:02 Vetura  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Prilep

Toyota Auris 4D4 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Maj 16:09 Vetura  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Shkup  ·  Karposh

Toyota auris 2.2 d-cat

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Tet 19:02 Vetura  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Prilep

TOYOTA AURIS 2.0

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 15:02 Vetura  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Shtip

Toyota Auris 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Nën 18:36 Vetura  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Shkup  ·  Butel

Toyota Аuris 2.2 d-cat -07 so servisna kniska

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 22:26 Vetura  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Shkup  ·  Centar

TOYOTA AURIS -07

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 22:57 Auto sallon Vetura  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Manastir

PRZO AVTO KOMPLEKS TOYOTA AURIS

6 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Sht 11:35 Vetura  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Shkup  ·  Karposh

TOYOTA AURIS 1.4D -07

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Gush 17:40 Vetura  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Shkup  ·  Centar

Toyota Auris

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Korr 14:24 Vetura  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Shkup  ·  Aerodrom

TOYOTA AURIS 1.6 Luna

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
04 Korr 14:45 Vetura  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Toyota Auris -07 2.0 D4D

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 17:41 Vetura  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Toyota Auris

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Maj 18:11 Vetura  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Shkup  ·  Centar

Toyota Auris D4D 1400 cm3 so 90 ks

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 17:00 Vetura  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Toyota Auris prv sopstvenik

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Mar 19:42 Vetura  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Toyota Auris 1.4 Diesel

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 11:24 Vetura  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Resnjë

Toyota Auris -07

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Dhj 13:16 Vetura  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

TOYOTA AURIS 2.0 D4D 126KS -07 AUTO KODEKS

5 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
18 Nën 16:31 Vetura  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Toyota Auris 2.0d4-d so lance exstra nova-09

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Tet 09:50 Vetura  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Veles

TOYOTA AURIS 1.4 D4D -07

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Maj 16:06 Vetura  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Shkup

Toyota Auris -08 neuvezuvana

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Pri 19:34 Vetura  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Shkup  ·  Centar

TOYOTA AURIS

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Toyota Auris | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione