Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura | Toyota

4-Runner , 4
Auris , 69
Avensis , 127
Aygo , 58
Camry , 3
Carina , 19
Celicia , 9
Corolla , 261
C-HR , 5
GT86 , 1
Hiace , 2
Hilux , 13
IQ , 3
MR 2 , 4
Paseo , 1
Picnic , 1
Previa , 1
Prius , 4
RAV 4 , 245
Starlet , 3
Tundra , 2
Verso , 8
Verso-S , 1
Yaris , 127

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Toyota | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

17 Pri 15:25
Линк
Vetura  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

TOYOTA RAV4 2.2D4D 150KS 4X4 127 000KM

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Pri 15:50
Линк
Vetura  ·  Toyota  ·  C-HR  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

TOYOTA C-HR 1.8 HYBRID 98KS 68 000KM

21 700 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 65 000 - 69 999

Dje 21:48
Линк
Auto sallon Vetura  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Shkup

SAEM VO TOYOTA SKOPJE KORISTENI VOZILA OD LIZING 13-04 DO 20

Viti: 2019
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 10:59 Vetura  ·  Toyota  ·  Avensis  ·  Shkup

Toyota Avensis 1.6 dizel

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 10:48 Auto sallon Vetura  ·  Toyota  ·  IQ  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

TOYOTA IQ 1.0 BENZIN 68KS GOD -09 KLIMA KAKO NOVO FULL

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Dje 07:59 Vetura  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Shkup  ·  Karposh

TOYOTA COROLLA 1.4 DIZEL 90 KS 05 GOD AUTOMATIC FULL

3 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 18:47 Vetura  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Berovë

Toyota RAV 4 benzin plin 2006

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Pri 15:50 Vetura  ·  Toyota  ·  C-HR  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

TOYOTA C-HR 1.8 HYBRID 98KS 68 000KM

21 700 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
17 Pri 15:25 Vetura  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

TOYOTA RAV4 2.2D4D 150KS 4X4 127 000KM

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Pri 11:36 Vetura  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Shkup  ·  Centar

Toyota Auris

12 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
17 Pri 10:39 Auto sallon Vetura  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Manastir

TOYOTA AURIS 1.4 D4D--DIZEL--MODEL 2008--NOVO VOZILO!!!!

5 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 09:00 Auto sallon Vetura  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Veles

Toyota Auris Sport 2.2 D4D AKCIJA -A.C Avto Alex

4 580 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Pri 16:04 Vetura  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Kumanovë

Toyota Rav 4 Hybrid Bi Tone AWD

39 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
16 Pri 06:02 Vetura  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Shkup  ·  Karposh

Toyota corolla 1.4 dizel 90 ks max socuvana NEUVEZENA

4 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 20:49 Vetura  ·  Toyota  ·  Avensis  ·  Shkup

Toyota Avensis 1.6d-4d

14 900 EUR

13 Pri 08:51 Vetura  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Kumanovë

Toyota Yaris 1.0 /2022 od Toyota Avto Centar Mk

14 150 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Pri 07:46 Vetura  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Shkup  ·  Centar

НЕУВЕЗЕНА Toyota Corolla 1.4d4d 2017

12 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Pri 18:57 Vetura  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Shkup  ·  Centar

Toyota Auris 1.33 terra 2018 kupena vo toyota mk 83 000

14 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
12 Pri 18:42 Auto sallon Vetura  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Shkup

TOYOTA COROLLA 1.6 VVT-I 130KS COMFORT 2019G

15 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
12 Pri 11:32 Auto sallon Vetura  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Kriva Pallankë

TOYOTA COROLA 1.4 D4D AVTOMATIK 66KW ODLICNA PERFEKT AUTO

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
12 Pri 10:24 Vetura  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Probishtip

Se prodava Toyota Auris D4D 2.0 2009g

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Pri 22:06
Линк
Vetura  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

TOYOTA COROLLA 1.6 VVT-I 110KS SOL 2003G 3.800 EVRA!

3 799 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 12:57 Vetura  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Shkup  ·  Karposh

Toyota Auris 1.4 D-4D, 114.000 km

10 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Pri 11:19 Vetura  ·  Toyota  ·  GT86  ·  Shkup

Toyota GT86

19 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Online
06 Pri 14:06 Vetura  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Strumicë

Се продава автомобил во многу добра состојба

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Pri 15:11 Vetura  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Shkup  ·  Petrovec

Toyota Yaris GR Sport (VIP)

18 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
04 Pri 05:16 Vetura  ·  Toyota  ·  Avensis  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Toyota avensis

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Pri 05:12 Vetura  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Manastir

Toyota Corolla Verso 2.2 D4D 2009 177ks

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Pri 16:10 Vetura  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Radovisht

2015 Toyota RAV4

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Pri 14:35 Auto sallon Vetura  ·  Toyota  ·  Aygo  ·  Ohër

TOYOTA AYGO 1.0 60 KS 144000KM UVOZ CH- 09.MT Auto

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Pri 11:08 Auto sallon Vetura  ·  Toyota  ·  Aygo  ·  Ohër

Toyota Aygo 1.0 70ks 102000km Germany 2007 MT Auto

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Pri 10:54 Auto sallon Vetura  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Ohër

Toyota Yaris 1.0 70ks 160000km uvoz CH 2007 MT Auto

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Pri 19:58 Auto sallon Vetura  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Kriva Pallankë

TOYOTA RAV-4 2.2 D4D 150ks CROSS-OVER FACELIFT MAKSAUTO

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 19:56 Auto sallon Vetura  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Kriva Pallankë

TOYOTA RAV-4 2.2D-4D 150ks 6BRZINI FACELIFT KOZHA MAKS AUTO

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Mar 22:06 Auto sallon Vetura  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Kriva Pallankë

TOYOTA RAV-4 2.2 D4D 150ks 186000km AUTOMATIC KOZHA MAKSAUTO

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Mar 19:25 Auto sallon Vetura  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Kriva Pallankë

TOYOTA RAV-4 2.2 D4D 150ks SPORT AUTOMATIC KOZHA MAKSAUTO

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Mar 12:55 Vetura  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Shkup  ·  Karposh

TOYOTA YARIS 1.4D - 4D

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Mar 07:56 Vetura  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Strumicë

Toyota RAV 4

7 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Mar 12:39 Vetura  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Shkup  ·  Karposh

Се продава Yaris 2013-та, 78 илјади км

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
22 Mar 15:15 Vetura  ·  Toyota  ·  Land Crusier  ·  Kumanovë

TOYOTA LAND CRUISER

9 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Mar 13:47 Auto sallon Vetura  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Shkup  ·  Butel

TOP TOYOTA COROLLA 1.3/ PLIN A-TEST/ REG.DO 22.02.2025

990 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 11:09 Vetura  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Kriva Pallankë

TOYOTA RAV-4 2.2 D4D 150 KS EURO-5B 4X4 FACELIFT 2012G

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Mar 10:37 Vetura  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Toyota Corolla 1990

1 500 EUR Намалена цена

Viti: 1990
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Mar 21:33 Auto sallon Vetura  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Kriva Pallankë

Toyota RAV-4 2.2 D-4D 4X4 150ks NAVI/KOZHA MOZNOST NA RATI

11 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 15:55 Vetura  ·  Toyota  ·  Aygo  ·  Ohër

TOYOTA AYGO 1.0 VVT-I SO SAMO 24500KM(NEUVEZEN)

9 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 12:40 Auto sallon Vetura  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Shkup  ·  Aerodrom

TOJOTA RAV4 Dizel 2003 god.116 ks.2000 cm3

5 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 12:02 Vetura  ·  Toyota  ·  Land Crusier  ·  Kumanovë

Toyota landcruiser 4.2D hzj 75 off road 4x4

13 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Mar 21:43 Vetura  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

TOYOTA RAV 4 2.2D4D 150KS 4X4 127 000KM

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Mar 15:51 Vetura  ·  Toyota  ·  Aygo  ·  Tetovë  ·  Bogovinë

Toyota Aygo

3 100 MKD

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 06:44 Vetura  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Veles

Toyota Yaris 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
09 Mar 11:09 Vetura  ·  Toyota  ·  Hilux  ·  Prilep

Toyota Hilux 2.8 D, 4X4, 1999-god, registriran.

10 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Mar 22:16 Vetura  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Shkup  ·  Aerodrom

TOYOTA YARIS 1.0 70KS, 2011 god, 67000 KM

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 65 000 - 69 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Toyota | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione