Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Prilep

Golf , 62
Golf Plus , 5

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Prilep , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Prilep ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

25 Mar 21:39 , ,

VW Golf 7 2.0tdi highline 4 Motion

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Shk 15:56 , ,

VW Golf 5 2.0TDI 140ks so novi gumi

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 23:41 , ,

VW Golf 2.0 gti

Viti: 1994
Kilometrazha: > 500 000
02 Gush 22:12 , ,

GOLF 7 1.6 TDI R-LINE PANORAMA KROF

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Korr 14:27 , ,

VW Golf 5 dizel 2005

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Pri 10:07 , ,

Golf 7 1.6 Top 2015

10 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Mar 21:59 , ,

Golf 7

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Dhj 12:11 , ,

Golf 5 1.9

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Dhj 09:43 , ,

VW Golf 5 1.9

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 17:43 , ,

Golf 4 1.9 TDI 110 kw

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Mar 00:36 , ,

VW Golf 6 2.0 tdi 110ks

6 599 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Korr 17:02 , ,

VW Golf 6 -11

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Korr 16:46 , ,

Golf 6 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Pri 20:17 , ,

VW Golf 6

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Shk 22:16 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI

1 111 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Jan 16:47 , ,

VW GOLF 3 TDI 1.9

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Nën 11:25 , ,

VW Golf 5 1.9

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Nën 16:54 , ,

VW Golf 6

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 18:32 , ,

Golf 3 1.9 TD

Viti: 1994
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Gush 15:08 , ,

Se prodava golf 5 1.9 105 ks moze zamena

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Korr 14:45 , ,

VW Golf 5 i Polo

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 18:05 , ,

VW Golf 5 77kw 105ks 1.9tdi

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 17:53 , ,

VW Golf 5 plus 1.9tdi 105ks 77kw

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 21:12 , ,

VW Touran 1.9TDI

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 18:16 , ,

VW Golf 7 bluemotin 1.6

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Pri 00:05 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 11:12 , ,

Volkswagen Golf 1.9tdi Highline

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Jan 02:56 , ,

VW Golf 3 tdi

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Jan 02:44 , ,

VW Golf 4 1.6sr benzin Moze Zamena

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Dhj 16:25 , ,

VW Golf 3 1.9 TDI

1 900 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Nën 12:33 , ,

VW Golf 1.9tdi 77kw 105ks

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 23:46 , ,

VW Golf vo odlicna sostojba

Viti: 1994
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
31 Gush 19:20 , ,

VW Golf 4

3 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 18:16 , ,

VW Golf 4 150 ks

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 11:23 , ,

VW GOLF 5 1.9 TDI UVOZ OD CH

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Jan 22:26 , ,

VW GOLF 4

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 14:24 , ,

VW Golf

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Dhj 19:13 , ,

VW Golf 3

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 14:12 , ,

VW GOLF 3 -97 ITNO

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Nën 19:00 , ,

VW GOLF 5 -04

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Tet 13:45 , ,

VW Golf Plus -06

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Tet 23:03 , ,

VW GOLF 6 I GOLF 5 -13

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Gush 19:30 , ,

VW Golf 4 so original 200000km -00

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 22:29 , ,

VW Golf -01

3 550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 22:53 , ,

VW Golf 5 1.9 -05

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 03:28 , ,

VW Golf 5 1.9 tdi klimatronic -06

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Pri 22:04 , ,

VW Golf 1 -85

500 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 02:19 , ,

VW Golf 4 -04 4motion 1.9

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Prilep nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione