Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura | VW Volkswagen Golf Plus

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | VW Volkswagen Golf Plus | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 12:54
Link:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Kumanovë

VW GOLF PLUS 2.0 TDI��������NOV UVOZ CH KLIMATRONIK NOVO !!!

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Dje 12:54
Link:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Kumanovë

VW GOLF PLUS 2.0 TDI��������NOV UVOZ CH KLIMATRONIK NOVO !!!

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 18:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Kërçovë

Се продава Golf V Plus , во перфектна состојба

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 13:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

GOLF PLUS

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Pri 10:31 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Kriva Pallankë

VW GOLF 6 PLUS 1.6TDI 77KW NA 164.000KM NOV PERFEKT AUTO

7 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Pri 09:01 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Kriva Pallankë

VW GOLF 6 PLUS 1.6 TDI 77KW.HIGH-LINE MODEL

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Pri 08:51 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Veles

VOLKSWAGEN GOLF V 5 Plus 1.9TDI

53 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Pri 22:55 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

VW GOLF VI PLUS 1.6 TDI COMFORTLINE-10

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 17:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Shkup  ·  Centar

VW GOLF 6 PLUS 1.4 2012

7 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Mar 17:03 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Kumanovë

Golf 5plus 2005g.

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 01:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Koçan

Golf 5+

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Mar 15:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Koçan

Golf 5 plus FSI 1.6 2006

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Shk 18:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Strumicë

SE PRODAVA!

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Jan 04:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Veles

GOLF5 PLUS TDI

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Dhj 10:01 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Kriva Pallankë

VW Golf 6 Plus 1.6 TDI 77KW 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Nën 17:51 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Shkup  ·  Karposh

GOLF 6 Plus 1.6 TDI 2010

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Nën 13:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Prilep  ·  Dollnen

Golf 5 plus

5 299 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Nën 09:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Tetovë

Se prodava Golf V Plus 1.9 TDI GOAL 105 KS

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 08:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Golf 5 Plus 2.0 Sport

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 12:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Golf 5 Plus 2.0 Sport

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 11:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Golf 5 Plus 2.0

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 12:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Shtip

Volkswagen Golf Plus 2.0 TDI

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Tet 12:38 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Koçan

VW Golf 6+

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 21:06 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Kriva Pallankë

GOLF 6 PLUS 1.6 TDI 77KW 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Qer 14:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Kumanovë

VW GOLF PLUS 2.0 TDI������������NOV UVOZ CH REG.MK STAKLO!!!

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Qer 19:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Kërçovë

Golf V Plus 2.0 ~~4350 Eur

4 350 MKD

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 10:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Tetovë

VW Golf 5 Plus 1.6 benzin i plin

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 20:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Kërçovë

Golf V Plus

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 23:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Vinicë

VW Golf 5 Plus 2006

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 00:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Tetovë

VW Golf Plus 2006 tdi

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Pri 07:06 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Prodavam Golf 5 plus tdi

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Mar 18:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Manastir

GOLF 5 GOLF 5 PLUS TOURAN

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Mar 16:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Manastir

GOLF 5 GOLF 5 PLUS TOURAN

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 12:07 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Kriva Pallankë

Volkswagen Golf Plus 1.6 TDI Team 2011

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Shk 17:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Golf 5 Plus

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 21:25 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Radovisht

VW Golf Plus 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 11:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

VW GOLF 5 PLUS

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Jan 01:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Manastir

VW Golf Plus 1.9 tdi

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Jan 23:01 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Gostivar

VW Golf 5 plus 2.0 DSG avtomatski menuvac

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Dhj 13:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW Golf 5 Plus

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 13:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Strumicë

VW Golf 6 Plus

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Dhj 19:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Tetovë

Prodavam kola

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Nën 16:18 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Golf 5 Plus 2.0 140hp 2007 god.

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Tet 10:24 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Kumanovë

Golf 7 , 2017, automatic

4 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Tet 09:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Prilep

Volkswagen Golf 5+ 1.9TDI

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Tet 20:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Kriva Pallankë

Se prodava

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Gush 15:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Manastir

Golf 6 Plus2.0 TDI odlicen

7 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Maj 18:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

VW Golf 5 Plus

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 12:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Kriva Pallankë

VW Golf 5 Plus Bluemotion 2008

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 19:06 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Shkup  ·  Butel

VW Golf Plus 1.9tdi 6 brzini

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 21:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Dellçevë

VW Golf 5+ 2007 1.9

4 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | VW Volkswagen Golf Plus | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione