Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Prilep

Golf , 240
Golf Plus , 12

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Prilep , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Prilep ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

08 Gush 13:50
Линк
,

VW Golf 5, 1.9 TDI

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

11 Gush 09:24 ,

VW Golf 5 GT SPORT 4x4

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Gush 13:50 ,

VW Golf 5, 1.9 TDI

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Pri 08:58 ,

VW Golf 5 1.9tdi 77kw

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Pri 08:29 ,

VW Golf 6 tdi 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Pri 22:10 ,

VW Golf 5 1.9 tdi 77kw

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Jan 06:39 ,

VW Golf 5 Plus 1.9TDI mozi zamena

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Dhj 18:39 ,

GOLF 5 KARAVAN

1 111 MKD

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Nën 08:12 ,

VW Golf 1.9TD full oprema

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Nën 11:50 ,

VW Golf 7 dizel 2014

11 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Tet 14:22 ,

VW Golf 5 Plus sport

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Tet 22:46 Shitorja ,

GOLF 5 1.9 TDI 105 KS FULL -UNIKAT AUTO-

5 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 00:52 ,

VW Golf 5 1.9tdi 77kw 105ks

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Tet 20:06 Shitorja ,

VW Golf 1.9tdi 105ks full unikat auto

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 20:22 ,

Golf 4 TDI 1.9 Diesel 90

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Sht 04:58 ,

VW Golf 5 1.9 TDI 105ks

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Gush 21:44 ,

Prodavam 4 15ki Bandazi Volkswagen

4 500 MKD

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
20 Gush 21:36 ,

Prodavam bandazi so se gumi od Golf 15ki

300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
08 Gush 17:14 ,

Golf 1.4tsi 118kw

5 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Gush 09:25 ,

GOLF 5 TDI 1.9

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Korr 22:46 ,

Cetiri 15ki bandazi VW

4 500 MKD

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Qer 14:35 ,

GOLF 5 /1.9

3 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Qer 22:19 ,

Prodavam 4 15ki Bandazii Volkswagen

4 500 MKD

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
21 Qer 22:06 ,

Prodavam bandazi so se gumi od Golf 15ki

300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
12 Qer 22:47 ,

Ppp

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Maj 21:54 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI 105 KS, COMFORTLINE,SWISS, DO REGISTRACIJA

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 21:31 ,

VW Golf 5 1.9 TDI 105ks Comfortline 2005 so 5 brzini

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 00:14 ,

Bandazi so gumi od VW Golf 15ki

350 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
23 Pri 20:55 ,

Golf 7 1.4 Tsi R-line

15 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 23:55 ,

Cetiri 15ki bandazi i ratkapni za VW

400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Pri 23:43 ,

Cetiri 15ki bandazi i ratkapni za VW

7 000 MKD

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
28 Mar 23:38 ,

VW Golf 1.9TDI 2005god

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 04:34 ,

Golf 4 GTI 1.8Turbo benzin plin Sport

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 04:34 ,

Golf 4 GTI 1.8 Turbo. Benz/plin

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 13:50 ,

GOLF V, GOAL Опрема

1 EUR Намалена цена

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 18:56 ,

Vw golf 2005 itno

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 20:22 ,

GOLF 5 1.9 TDI 2005/2006god FULL OPREMA

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Jan 21:07 ,

Se prodava

2 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Jan 09:23 ,

VW Golf 7 1.6 dizel -14

12 500 EUR Намалена цена

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Jan 20:09 ,

Prodavam GOLF 1.6 TDI 77 KW

1 EUR Намалена цена

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Dhj 05:38 ,

Golf V 1.9 TDI

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Dhj 20:51 Shitorja ,

GOLF 6 1.6 TDI 105 ks FULL-UNIKAT AUTO-2012

5 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Dhj 01:17 ,

VW Jetta 1.9TDI 2006

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Nën 08:10 ,

Golf ll 1.6 diesel... Mozi zamena.. 075 309 230

999 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Nën 12:45 ,

VW Golf 4 -99

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Nën 16:36 ,

*** GOLF VII ***

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Nën 19:46 ,

VW GOLF 1.6 110ps Moze zamena

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Tet 14:22 ,

VW GOLF 5 PLUS, 1.9 TDI, 77 KW / 105 KS, 2005 GOD

4 550 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Tet 13:20 ,

VW Golf 2.0 DSG

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Tet 03:14 ,

VW GOLF5 1.9 TDI

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Sht 20:12 ,

VW Golf 5 2.0 benzin

4 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Prilep nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione