Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Tetovë

Golf , 77
Passat , 14
T5 , 1
Caddy , 1
Crafter , 1
Fox , 1
Phaeton , 2
Polo , 5
Sharan , 1
Touran , 5
Vento , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Tetovë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Tetovë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

29 Nën 15:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Golf 6 GTD 2.0 170ps 2010 Dizel

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 14:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

VW Golf 7 2.0tdi 2015 150.000km

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Dhj 14:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

VW Golf 7 2.0 tdi 2015

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Dhj 11:42 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Golf 7 2.0 tdi 150 ps 2015

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Dhj 19:33 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Wv caddy life 1.9

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 11:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Golf 7 1.6 2015

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 15:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Golf 5 GTI

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Gush 11:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Golf 5 GTI

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Pri 01:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

T5 wollsvagen

9 000 MKD

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 21:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

VW Golf 5 1.9tdi 2005 dizel

4 150 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 13:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

GOLF 6

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 00:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Golf 5 Diesel 2.0

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Qer 22:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

VW Golf 6 2011 euro 5

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Shk 20:42 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Golf 7 1.6 BlueMotion

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Shk 11:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

VW Passat b8 2.0dsg -16

16 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Dhj 04:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

VW GOLF 6

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 04:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

golf5tdi1.9

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Tet 19:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Golf 6 SPORT full oprem

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 11:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Fox  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

VW FOX 1.2 -06

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Tet 02:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

VW Golf 1.9 TDI 105

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gush 09:24 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

VW Golf 6 1.6 blue motion

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 14:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

VW Golf4 tdi 1.9

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Pri 02:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

VW Golf 4 1.9 tdi

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 00:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

VW Golf 5 -08

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 10:48 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

VW Golf 3 TDI Karavan

1 799 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 11:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Crafter  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

VW CRAFTER

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Tet 22:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

VW Golf 5 1.9-04

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Tet 11:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

VW Passat

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 16:25 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

VW Golf 5 1.9tdi -04

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 01:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

VW Golf

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Korr 22:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

VW Toruan viti -09

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Qer 02:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

VW Golf 5 1.9 tdi -05

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 17:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

VW Golf V 2.0 tdi Comfortline

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 14:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

VW Golf V 2.0 tdi Comfortline

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 11:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Golf 5

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Dhj 15:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

VW Polo 1.9 sdi

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 11:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

VW Touran 2.0 full oprema može i zamena

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Nën 12:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

VW Golf 4 1.9 TD

2 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Sht 10:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

VW Polo 1.3

750 EUR Намалена цена

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Gush 00:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Golf 5 1.9 TDI

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 17:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

VW GOLF 5 2.0

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 21:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

VW Golf t 1.9

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 09:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

VW Golf 5 special GOAL registriran do 04/2019

5 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Pri 21:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

VW Touran

6 150 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 19:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

VW Golf 4 1.9 tdi 110kw 150 ps

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Pri 18:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

VW Golf 5 TDi

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 14:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Phaeton  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

VW Phaeton 3.0

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 13:02 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

VW Touran

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 19:45 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Vento  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

VW Vento 93 TD ITNO

850 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Shk 13:01 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

VW PASSAT 2.5 4 MOTION

3 550 EUR Намалена цена

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Tetovë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione